Pokročilý

Co mám dělat?

Chci jít na školu,kde se jezdí na praxe o prádninách na min.3 měsíce,ale nechci nechat mojí fretku doma.Mám otce,který nemá rád zvířata a bráchu který nemá cit.
Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz.Tak nevím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"Z toho důvodu nechci jít na školu a mohla bych potom bydlet v zahraničí a mít dost peněz."

Tak to jsem nepochopil - bez vzdělání mít dost peněz sice jde, ale jen v určitých činnostech.

Odhaduji, že chceš jít na střední školu, kdy jsou 3 měsíční praxe v zahraničí o 2 měsíčních prázdninách.
Des si fretku do nějaké záchranné stanice které spravují ochránci přírody (seznam najdeš na ministru životního prostředí a nebo na ČSOP, případně ti ho dají na tvém městském či obecním úřadu) a dej jim ji tam do opatrování. A za péči jim řádně zaplať - jsou to sice pozitivní blázni, ale nemohou stále pracovat dobrovolně. Provoz něco stojí a ta péče o zvířátka musí být denodenní, takže profesionální.

Další odpovědi:

Stříbrný

Tady bych si jasně srovnal priority. Fretka se dožívá pár let a Vy máte život před sebou a fretka Vám předse nemůže stát za to, abyste nešla na školu, po které toužíte. Zvířátko můžete někomu darovat. Nemyslím si, že každý člověk musí mít rád zvířata natolik, aby s nima musel sdílet domácnost, natož fretku, která je dost náročná na chov a někomu, pokuď není vykastrovaná - nevoní.
Jestli si dáte inzerát anebo najdete někoho, u koho bude v dobrých rukou, budete mít dobrý pocit a taky klid na školu.
Tam třeba najdete někoho, kdo Vám fretku plně nahradí.

Bronzový

některé dotazy skutečně nepochopím

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.