zelí

Co koupit rodičům k Vánocům?

Ahoj,
čas běží a Štědrý den se blíží. Potřebuji radu. Co koupit našim milovaným rodičům k Vánocům. Jelikož jsem neměl moc času, tak to musím řešit až teď, a jelikož mě nic nenapadá, tak se obracím na Vás.
Jsem si jist, že Vaše rady nebudou prospěšné jenom mě, ale více lidem.
Co jste koupili rodičům k Vánocům? Klidně i společný dárek, na ceně též nezáleží.
Děkuji a přeji hezké svátky.

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dárek%20k%20vá­nocům

Další odpovědi
arachis

Jestli na ceně nezáleží,tak potom záleží na tom,co doma nemají. Moje kolegyně dostala od syna myčku na nádobí. Ne, že by na ni neměla, ale nějak neměla odvahu si ji koupit a syn už to nevydržel.....