lilinka

Co mám rodičům a segri pritelovi koupit k Vánocům když mi je pouze 11 let a mam nasetreny 4 stovky??

K tomu koupím ještě starší sestře lak na nehty,mladší segře nejakou hračku plysaka nebo neco takoveho,kočce pamlsek nebo hračku.
Doplňuji:
a zapoměla jsem dodat že bydlím pouze s mamkou takze by byl problem jak to dat tatkovi pod stromecek.

Nejlepší odpověď
badisko

tak mamce dej darek drive …a nabidni ji pomoc s uklidem atd na vanoce ..tatovi neco vyrobit jak uz nekdo psal ..kdyz uz sedis u pc..tak neco treba treba najdi nekalou fotku nejlepe svoji pokud ji umis upravit tak do mi neco napis …treba (tatovi k vanocum) …a pak tiskarna a vytisknout ..a dat do ramecku takovej lehce zvladnes s pomoci maminky nebo segry ..udelat s tvrdeho papiru ..nestoji to nic a je to od srdce ..tata darek ma ..segra no pokud lak tak si zjisti jakej se ji ale libi oki..je mile ze chces poridit neco priteli od sestry ale on to nejak ozeli …neboj …kocicak jasne ze pamlsek..a ty maly taky dobrej napad s tim plysakem…ps …na vsechno clovek nepotrebuje penize ikdyz je fajn je mit …drzim pesti a preju predcastne krasne vanoce ..a stastny novy rok…
Doplňuji:
nejakou …nekalou vyskrtnout lol..

Další odpovědi
anonym

Zkus se podívat sem: www.fler.cz, jsou tam ne drahé, ale kvalitní ručně vyráběné originály např. mýdel, svíček atd.

Deli

Naše dcera (taky 11 let) něco vyrobí a třeba kupuje drobné dárky jako sypaný čaj, mýdlo, svíčka…

terda.l

Mamce a taťkovi něco můžeš vyrobit.