Emča

Co koupit k vánocům mamce a taťkovi?

mamky jsem se zeptala nic nechce tatky taky a nic nechce co vymyslet nejaky prekvapeni ale jaky?

Nejlepší odpověď
kenyrts

dnes jsou velice moderní "dárkové šeky"určitě se s ním nic nepokazí(ať si udělají radost podle svého)
jsou různé nominální hodnoty.

Další odpovědi
friggo

je těžké něco vybrat. záleží také na věku dárce. pokud se ještě jedná o „dítě“, pak určitě ocení nějakou oobní iniciativu, něco, do čeho potomek investuje čas. a pokud ne, tak se tak alespoň tváří :)

další možností je něco, co jim ulehčí práci, kterou musí dělat často a třeba neradi. dle finančních možností určitě ocení i nějakou formu odpočinku, třeba poukaz na služby nějakého maséra či masérky, výlet do lázní nebo tak něco.

je vhodné sledovat, o co se zajímají, každý jsme nějaký a těžko se radí. pokud je to možné, lépe specifikujte třeba jejich zájmy, „máma a táta“ je jako osobnosti moc nedefinuje

standa

Zkus se podívat na nekteré e-shopy, ty lepší mají užitečné ´pomocníky´ pro výběr dárků pro tatínky, maminky, děti apod.

Doporučuji naříklad DAREK.cz

Zdroj: http://www.da­rek.cz/

LuciJe

Univerzální použití obvykle mají i knihy a dary potravinové či alkoholické.

Hanka.

Zapomeň na hodnotu dárku a zkus si představit, co by je potěšilo. Já skoro každý rok k vánocům mamince dávám vlnu a tátovi čokolády. Vždy je to originálně zabalené (z vlny třeba zvířátko, čokolády přišité do krabice vystlané látkou apod.) A pokaždé se tím chlubí, protože je to zajímavý dárek. Kdybys chtěla něco vyrábět, tak mám spoustu nápadů nebo si je vyhledej na netu

darkoo

mojí mamku vždycky potěšil šperk nebo parfém.. Táta přijal cokoli – od čajů, oříšků, medoviny, sprchovýh gelů až po stříbrnou sponu na kravatu a manžetové knoflíčky.

Zdroj: www.missbijoux.cz

houdovka

A co třeba něco kuchyně? Kamarád mi koupil krásnou sadu ochutávkového chilli koření od chilli doctora 🙂