dgfdgf

Co jsou základy a základní myšlenky bojovejch umění pro začátečníky, kromě vyhejbání se konfliktům?

Byl bych rád kdybyste mi, kromě jinejch, odpověděl vy Matesaxi, protože vy prej děláte bojový umění. Děkuji

Odpovědi
led

1 – Základným prvkom bojových mení, nie je sila a ovládanie boja, ale sebaovládanie.
2 – Nepouži svoje bojové znalosti, pokiaľ je iná možnosť na riešenie konfliktu.
3 – Keď bojuješ, mysli. Musíš vedieť, prečo bojuješ. Boj bez myslenia, je cesta k vlastnej prehre.