autacek

Co je to za stroj na obrázku?

Nejlepší odpověď
mosoj

Když už říkáš , že to jsou tvoje obrázky tak je pro lidi alespoň rozumně uprav.
http://imgway­.cz/s/7Nw

Typuji to na nějaký druh sušárny ( miskové a pod.).
Takovýchto obrázků ti pošlu hafo .

Další odpovědi
orestez

Právě, jak zesvětlil mosoj. Ani tak tam není násypník na koks ani tam není místo. Vozejkem by tam mohli tlačit vápenec. Možná hrnečky. Viditelná část by byla sušárna, jak píše mosoj. A další hlavní pec, která je za stěnou, je níž. Tato ne pec nemá dvířka k vhazování koksu, ani násypník, ani místo. Vlevo je vchod dolů do hlavního topiště po schodech dolů.

autacek

Není čas na úpravy, když stejně nevíš, kolika minut/hodin/dní se tady ten příspěvek dožije. Jinak bylo to foceno za pochodu, asi před deseti lety, na mobil. Podobných záhadných strojů z Rakousko-Uherska tam bylo víc.

mosoj

Pak , že se tady nic nedělá. Možnost odpovědět na konkrétní reakci.
Úprava představovala jeden pohyb táhlem (cca 3 sek).
Rakousko-Uhersko? To by jsi koukal na čem jsme dělali ještě po roce 2000. Pohony přes transmise plochými řemeny!! a pod.