Anetaj

Co je to v modelingu BOOK???

Pozvali mě na casting do jedné modelingové agentury a píšou tam, že pokud mám book, tak ho mám vzít s sebou. Co to tedy ten book je?

Nejlepší odpověď
Drap

kniha reprezentativních fotografíí

Další odpovědi
salsa verde

zjednodušeně řečeno je to fotoalbum s vašimi fotkami, samozřejmě ne z dovolené nebo s pejskem v parku ale profi fotky.

Syd

Jednoduše řečeno knížka (album) tvých fotek (ne rodinných proboha 😁) nafocených od profesionálního fotografa. Takovej výběr nejlepších fotek, kterej by je měl přesvědčit jak seš krásná a fotogenická

Zdroj: http://www.ka­talogmodelek.cz/faq­.html#book