hanka R+

Co je to podle vás 6-ty smysl ? :)

:) předem dekuji za odpoved´

Nejlepší odpověď
mosoj

Intuice.

Další odpovědi
chudst

Intuice. Je jedno jestli muzska ci zenska, proste intuice.

Intuice neni vymysl – skutecne existuje. Vychazi jednoduse z naseho podvedomi, kde jsou ulozeny veci, o kterych uz davno nevime nebo dokonce „vubec nevime“. (Zaregistrovali jsme je jen podvedome.)

Ovsem je uz otazka, na kolik je reakce pred nejakym podnetem intuice a na kolik je to jen nase fantazie.

Alesh

6-ty smysl je pro mě především „češtinářské zvěrstvo“. Doporučuji prostudovat psaní číslovek viz odkaz.
Pokud jde o 6. smysl, pak nebudu trhat partu a dávám též intuici.

Zdroj: http://interval­.cz/clanky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus-psani-cislovek/

anonym

Pěkný filmový horror s Bruce Willisem a vynikajicím Joelem Osmentem. Jinak 6. smysl bude u lidí postupně utlumován. Aby lidi podávali výsledky, víc pracovali, nic neřešili. Aby mohli víc platit a neremcali přitom. Je dokázáno, že mravenci mají 6. smysl. Dokonce mají smysl pro humor. Když je dáte do flašky tak vylezou.

Zdroj: http://theta.web­node.cz/news/o-mrtvych-mandelinkach/

FikeCZ

6 smysl??…Co třeba držení rovnovahy?