VeveVeve

Co je pro mě lepší barva nebo melír?

Mám vlasy v barvě špinavý blond. Chtěla bych mít krásně blonďaté vlasy, ale nevím jestli mám jít do barvy nebo melíru.
Nechci mít ale zničené vlasy

Nejlepší odpověď
iceT

Ptát se cizích lidí,kteří tě ani neznají …zeptej se radši kamarádek,co by se jim na tobě víc líbilo…

Další odpovědi
hanny 2

Nejdřív to zkus s melírem,nemusíš tak často ke kadeřnici.Barva ,když odrůstá,tak je to hned vidět,u melíru se to „ztratí“.

Irisa

No… kamarádek bych se určitě neptala, většinou se to nevyplatí :D
Souhlasím s hanny

anonym

´Běž´ do strojku – budeš mít lebku pěkně růžovoučkou – a než ti něco barvitelného doroste, můžeš přemýšlet…
😉

anonym

Měla jsem tuhle otázku také. Mám špinavě blonďaté vlasy a chci je mít světlejší, jako ty. Ptala jsem se kadeřnice a říkala, že ze tří možností: přeliv, barva, melír, rozhodně nedoporučuje přeliv, protože by se na vlasy vůbec nemusel chytit. Barva by prý vlasy poničila a vypadaly by moc nepřirozeně. Nejlepší je prý melír. Můžeš si jej nechat udělat v kadeřnictví, ale říkali, že si hodně holek koupí barvu na vlasy v drogerii a nanáší ji na vlasy kartáčkem na zuby, samozřejmě nechávají mezery mezi jednotlivými pramínky.

zzzzz

Mowlo Strojek raději přesně definuj, ono strojků je hodně .-)))) a různejch .-DDD

anonym

No jo – teď jsem se kouknul do ´gůglu´ a zaujal mne odbavovací stojek.
No dobre – ta sa, v medzičase, môže aj odbaviť. Strojčekom.
😉