Avatar uživatele
VeveVeve

Co je pro mě lepší barva nebo melír?

Mám vlasy v barvě špinavý blond. Chtěla bych mít krásně blonďaté vlasy, ale nevím jestli mám jít do barvy nebo melíru.
Nechci mít ale zničené vlasy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3699 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ptát se cizích lidí,kteří tě ani neznají …zeptej se radši kamarádek,co by se jim na tobě víc líbilo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Nejdřív to zkus s melírem,nemusíš tak často ke kadeřnici.Barva ,když odrůstá,tak je to hned vidět,u melíru se to „ztratí“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Irisa

No… kamarádek bych se určitě neptala, většinou se to nevyplatí :D
Souhlasím s hanny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

´Běž´ do strojku – budeš mít lebku pěkně růžovoučkou – a než ti něco barvitelného doroste, můžeš přemýšlet…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Měla jsem tuhle otázku také. Mám špinavě blonďaté vlasy a chci je mít světlejší, jako ty. Ptala jsem se kadeřnice a říkala, že ze tří možností: přeliv, barva, melír, rozhodně nedoporučuje přeliv, protože by se na vlasy vůbec nemusel chytit. Barva by prý vlasy poničila a vypadaly by moc nepřirozeně. Nejlepší je prý melír. Můžeš si jej nechat udělat v kadeřnictví, ale říkali, že si hodně holek koupí barvu na vlasy v drogerii a nanáší ji na vlasy kartáčkem na zuby, samozřejmě nechávají mezery mezi jednotlivými pramínky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Mowlo Strojek raději přesně definuj, ono strojků je hodně .-)))) a různejch .-DDD

před 3699 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No jo – teď jsem se kouknul do ´gůglu´ a zaujal mne odbavovací stojek.
No dobre – ta sa, v medzičase, môže aj odbaviť. Strojčekom.
😉

před 3699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek