Co je pro mě lepší barva nebo melír?

Mám vlasy v barvě špinavý blond. Chtěla bych mít krásně blonďaté vlasy, ale nevím jestli mám jít do barvy nebo melíru.
Nechci mít ale zničené vlasy

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ptát se cizích lidí,kteří tě ani neznají ....zeptej se radši kamarádek,co by se jim na tobě víc líbilo...

Další odpovědi:

Zlatý

Nejdřív to zkus s melírem,nemusíš tak často ke kadeřnici.Barva ,když odrůstá,tak je to hned vidět,u melíru se to "ztratí".

Pokročilý

No... kamarádek bych se určitě neptala, většinou se to nevyplatí :D
Souhlasím s hanny

´Běž´ do strojku - budeš mít lebku pěkně růžovoučkou - a než ti něco barvitelného doroste, můžeš přemýšlet...
;-)

Ani jedno lepší jsou krásné přirozené vlasy, barvou či melírem si ničíš vlasy, ale pokud tě to i tak láká tak zkus http://dokonalostsama.cz/ , je tam kadeřniská sekce kde ti někdo pomůže ;)

Měla jsem tuhle otázku také. Mám špinavě blonďaté vlasy a chci je mít světlejší, jako ty. Ptala jsem se kadeřnice a říkala, že ze tří možností: přeliv, barva, melír, rozhodně nedoporučuje přeliv, protože by se na vlasy vůbec nemusel chytit. Barva by prý vlasy poničila a vypadaly by moc nepřirozeně. Nejlepší je prý melír. Můžeš si jej nechat udělat v kadeřnictví, ale říkali, že si hodně holek koupí barvu na vlasy v drogerii a nanáší ji na vlasy kartáčkem na zuby, samozřejmě nechávají mezery mezi jednotlivými pramínky.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Mowlo Strojek raději přesně definuj, ono strojků je hodně .-)))) a různejch .-DDD

anonym

No jo - teď jsem se kouknul do ´gůglu´ a zaujal mne odbavovací stojek.
No dobre - ta sa, v medzičase, môže aj odbaviť. Strojčekom.
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.