Spiritus

Co je multitasking v mobilu?

A jak se pozná?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mul­titasking

Další odpovědi
anonym

Co Je to Prakticky ?

Můžete současně telefonovat na jiný mobil nebo i přes Skype a v průběhu hovoru hledat v jízdních řádech idos vlakové spojení …

Poslouchat hudbu nebo internetové radio na pozadí, zatímco hrajete šachy pres internet ..

… při tom všem se na pozadí nenápadně z místní WiFi stahuje aktualizace softwaru, také jste po celou tu dobu online na ICQ i na Facebook chatu …

To je prakticky multitasking v telefonech = více libovolných úkonů najednou

Zvládají to skvěle například nové Nokia telefony se symbianem v3 a novějším, všechny Android telefony http://goo.gl/17qr , iPhone, …

blesk26

Ge0rge má pravdu, ale s tim iPhonem pozor, multitasking má tuším jen nejnovější verze. S ostatními nemám zkušenosti.

Podle spousty recenzí má nejlépe vyřešený multitasking systém WebOS od Palmu, kde vše běží v záložkách a opravdu mohu zapnout několik aplikací (her, klientů apod) najednou a snadno se mezi nimi přepínat. Tento systém podle vlastních zkušeností vřele doporučuji.