Dlostev

Má iPhone rádio?

Ahoj, chci se zeptat, jestli má iPhone 4 nebo 4S rádio, nebo možnost stáhnout aplikaci, která by fungovala i bez připojení na internetu. Měl jsem kdysi 3GS a vím, že jej neměl. Díky za odpověď :)
Doplňuji:
Díky za reakci, prakticky se teď rozhoduji jen mezi iP 4,4S, SGS3 a HTC 1×

Odpovědi
Bedy

Ne, bohužel ani čtyřka rádio nemá. Pokud chcete poradit s výběrem mobilu, stačí napsat 🙂

Razza

Ne, max. internetové 🙂

marek.29

Bohužel ani jeden iPhone zatím (!) není touto funkcí vybaven – popravdě dlouho asi nebude jelikož by se okrádali o písničky, které jinak prodávají v iTunes žejo. Nač by si je někdo kupoval, když by je mohl poslouchat v rádiu ☹

Fantom Nasty

Rádio nemá,ale můžeš si ho stáhnout z App store,bude ale online a ne offline!

lukinoxx2

Nemá, ale mužes poslouchat online napr. na http://megara­dio.cz/