Internetová radia v mobilu

V mobilu (NOKIA C6)je v sekci "hudba"spousta internetových radií,je jejich poslech nějakým způsobem zpoplatněn(nerad bych nad příštím vyúčtováním valil oči,proto se raději ptám)?Internet v mobilu od operátora mám.Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Já tam to FM radio mám samostatně také,je potřeba připojit sluchátka jako anténu. Ale právě samostatně mám ta internetová,hraje to i bez sluchátek a když to spustím,načte to obsah a hraje,tak nevím. Každopádně díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tady jsem našel, že mobil má klasický FM příjem rádia. To znamená, že posloucháš ne z netu, ale z FM pásma, sluchátka pak většinou tvoří současně anténu. Tím pádem neplatíš nic, dokonce ani nemusíš mít net. Mám taky FM v mobilu, vyzkoušeno.
http://www.mobilmania.cz/…
Doplňuji:
Ale pozor,
pokud se naprosto zbytečně připojíš netem na internetová rádia (což možná u tvého mobilu lze), platíš jak zběsilej - za stažená data. Jen poslech těchto rádií znamená stahování dat !!
Používej proto výhradně FM a zdarma.

Další odpovědi:

Pokud použiješ WIFI v mobilu (nikoliv připojení poskytované operátorem !!) neplatíš za internetová rádia, resp. připojení k nim žádný poplatek
Doplňuji:
... a nepotřebuješ ani sluchátka jako anténu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.