Kepler

Co je lepší než deset doktorů?

Asi všichni víme. Přesto je zvukový doprovod na veřejnosti neetický a kolikrát si nesmíme vrznout ani doma. Co takhle sanatorium Flatus situovaný v obci Smrdáky, kousek za Hodonínem? Podávána by byla speciální strava s převahou luštěnin a vrcholem turnusu by byl ples se soutěží o nejléčivější flatus. Brali byste to, nebo raději prdíte pokrytecky velmi tiše a pak děláte nevinného?

Nejlepší odpověď
Roman71

Takový prdík se dá zamaskovat tím, že se učíš pískat od nejnižších tónů 😉

Jeden postřeh z autobusu, kdy dva školáci stáli u okna, jeden dýchnul na sklo a přejel po něm prstem, aby zamaskoval prd. Druhý ho prstem zopakoval a pak pokorně dodal: „No, zvuk bych měl, ale ten smrad napodobit nedokážu.“

😁

Další odpovědi
Hufnágl

Příroda.

led

Zdravie.

Rokio

Prevence.

aliendrone

Ale Keplere, jistě víš jak si počínat v laboratoři s únikem výbušného plynu. A smrádek? Hele, jaro je sice už přede dveřmi, ovšem v noci je stále celkem chladno. A možná si z vojny ještě pamatuješ heslo „Nikdo ještě xmrti neusmrděl, zato SPOUSTA jich umrzlo!“, tož nebuď takový cíťa. ;) :D :D

Jinak odpověď na tvoji otázku by byla příliš rozsáhlá, zkrátka jsi nasadil laťku proklatě nízko. Hele ber to takhle, lepší než 10 doktorů může být i strčit ruku do cirkulárky. Jasně prsty ffčudu, ale POŘÁD ŽIJEŠ, zatímco už v případě JEDINÉHO doktora je dosažení stejného život zachovávajíciho výsledku na dlouhou a kontroverzní diskuzi! ;) :D :D

jáára

BABIŠ.

Kepler

alien: no právě, nepotřebuju, aby mi k smrti pomohl ani jediný dochtor. Ani prsty ani vercajk si kvůli tomu neuříznu. Do prdele, já to sanatorium snad založím!

Roman71

No, tak to bych si dal dvojitou nálož fazolí s klobásou.. To by bylo, aby mne to netrhalo ve dne i v noci i mimo sanatorium 😁

Kepler

No jo, ale co s tou vzniknuvší plynovou komorou? Je sice známo, že vlastní prdy voní, ale ty cizí jsou prostě příšerné!

Roman71

To bude tím, že každý máme ve střevech vlastní mikroflóru 😉