redy

Křeče v břiše, z ničeho nic bolesti jak kr..a. Nějakou rychlou radu, máte?

děkuji, nechci plašit babčinu…

Nevím kam s otázkou.

Nejlepší odpověď
orwell

Jestli je to opravdu tak strašné, tak asi nic jiného nezbývá, než rychlý zásah lékaře. Říká se, že nad bolestmi břicha by nemělo zapadnout slunce. To znamená ještě ten den řešit! Může to být slepé střevo, žaludeční vřed a podobné havárie. Pak jde skutečně o život. Přežije ten, kdo se dostane rychle na chirurgii. To musí ale rozhodnout lékař, ne my zde. Je ještě jedna teoretická možnost: vypustit větry, ty dokážou pěkně potrápit! Ale vážně, nepodceňoval bych to. Já jsem se takhle jednou v noci projel s houkačkou a měl jsem kliku.

Další odpovědi
anonym

přitisknout kolena na prsa. jeden prd je lepší než deset doktorů. to mám od babičky

Drap

Navštívit lékaře, nebo zavolat rychlou.

isteron

Ja mám pomerne slabý žalúdok. Mastné mäso, štiplavé a korenisté jedlá, slaninu a tvrdé zemiaky nedokážem stráviť. Pokiaľ by išlo o trávenie, alebo žlčníkové bolesti, keď ma to začalo chytať , na jednu kávovú lyžičku Cholagol, a hneď zapiť, pomerne to štípe, alebo 2 tabl. Pankreon, a žlčníkový čaj , aby naskočilo trávenie. Veľmi pomôže, keď to jedlo, po ktorom vám naskočili bolesti dokážete hneď vyvrátiť. To je okamžitá uľava.
Veľmi dobrou bylinou na žalúdok je palina pravá. Má to veľmi horkú chuť, ale moja matka hovorila, že zlé sa zlým vyháňa.

redy

Drap to právě nechci. Myslela jsem něco, s čím bych přežila do zejtra.
Takhle by se to dozvěděla babčina.
Sakra asi mi to roztrhá vnitřnosti:-(

chachar1922

No, já třeba když mě bolel žaludek brala anacid, než jsem přišla na to z čeho to mám a tak. A uklidnil mi to břicho. Ale ne každý to doma má :( A pak nějaké bylinkové čaje jsem pila teplé a taky mi pomáhalo si to břicho hladit a nebo nohy na prsou ale ležela jsem směrem na břicho.