Avatar uživatele
Bessie

Co je lepší kočka nebo pes

Já vůbec nevím jestli kočku nebo psa.
Doplňuji:
Andulku už jsem měla 2 asi před pěti lety. Ale nemůžu protože mám na peří alergii. Jinak dík za radu. Andulky jsou moc hezké.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Pes se dá vycvičit,kočka nikoli.Když psa,tak se připravit na každodenní venčení i několikrát za den,psovi je potřeba věnovat péči.
Kočka je samostatná jednotka,je to osobnost a na přivolání nereaguje,leda když se zahrká s jídlem,ale není nad to,když se ti stočí v klíně a začne vrnět.Ale nemusíš ji venčit,jí stačí doma kočičí záchod,ale musíš ho pravidelně čistit.Kočky ale taky umí být zákeřné,pokud se změní poměry doma,tak mohou chodit značkovat jinam než na určené místo,a věř,že počurané boty,kabelku nebo sedačku už nevyčistíš.V tomhle je pes lepší,ale při špatném jednání tě taky může pokousat,kočka jen škrábe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslíš na kožešinu, nebo na jídlo ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

to je pro kazdeho individualni …
Doplňuji:
tak me se andulky moc nelibi jsou urvane …mam raci papousky spevave…http://ww­w.google.ie/se­arch?q=papousek+zp%C4%9B­vav%C3%BD&hl=cs&cli­ent=opera&hs=AB­D&tbo=d&channel=sug­gest&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=CXo­LUaeRFseyhAfqi4CwCA&ved=­0CAcQ_AUoAA&biw=991&bi­h=627 jejich obrovskavihoda je i v tom ze se daji chovat i z dalsimy druhy practva v jedne voliere napriklad s kanary ..stehliky..ze­bricama chuvickama..atd ..navic jsou pomerne odolni vuci venkovnim teplotam..ale to jen tak pro zajimavost..

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Kočkopes!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud sháníš mazlíčka, tak to se takhle nedá říct. Kočka má svá plus a pes taky. Ty se musíš rozhodnout, o které zvíře se budeš chtít starat. Pejska je třeba venčit, kočka to zvládne sama. Pes je věrný hlídač, kočka rozmarná potvůrka. S oběma se dá krásně mazlit, ale také oba budou vyžadovat dost z tvého času. Zvířatům je třeba se věnovat.
Jestli nevíš, koupila bych ti andulku.
Doplňuji:
Se zjištěnou alergií bych se o chovu nejdříve poradila s alergologem. S tím si nehraj. Nebude dobrý ani pes, ani kočka. Mají chlupy a ty vyvolávají dost nepříjemné alergie taky. Potom Ti ale zbývají rybičky, šneci, mloci, želvičky apod.
Víš jak krásné je hezky udržované akvárium? A z toho s vysokou pravděpodobností alergii nedostaneš. Jak říkám, nejlepší bude probrat to s lékařem. Mne hodně mrzelo, když jsem musela dát pryš yorkšíráčka i korely. Taky alergie.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Kočky jsou egoistické a co se týká té naší, tak se mazlí jen když chce nažrat…
Pes je pravý opak, ten tě bude milovat, víc než sebe ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Máme kocoura,protože do paneláku se pes moc nehodí a ruší sousedy.Taky by se mi nechtělo chodit za každého počasí venčit. Miluji psy,ale jsou moc otravní a poslušní a člověk se jim musí moc věnovat.S kočkou si člověk nepohraje. Náš kocour nás má na háku a věčně nás terorizuje,ale je to sranda.Už jsem přemýšlela,že by měl existovat spolek na ochranu lidí,které týrají kočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Čistě podotázka – do baráku či do paneláku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vendys2

Pes :)
Já u kočky nikdy pořádně nevím, co si myslí a pes je prostě nejlepší kamarád do (ne)pohody ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Mám radší psy :) Jsou víc akční, dají se vycvičit......

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Pro mne samozřejmě a jedině kocourek ( kastrovaný ) !!! 🙂

před 4102 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek