iviiik

které zvíře ke kočce

chtěla bych se zeptat která zvířata jsou vhodná ke kocourovi....­.bydlíme v rod.domě
Doplňuji:
Kromě myší psa a kočky

to už by rodiče neschválily

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ke kocourovi by se hodila třeba kočka.
Doplňuji:
Tak třeba andulku, sice jich budeš potřebovat docela hodně, ale kocour bude mít na chvíli zábavu.

Další odpovědi
dnb

Pár myší…

emissarius

Myš :D

beer

Zvíře by mělo být přiměřeně velké, aby ho kočka nepovažovala třeba jen v rámci hry za kořist.
Napadá mne králík, větší morče atd. Podle mne je to ale zbytečné, i kočka v bytě se náramně zabaví sama a stačí byt jen přizpůsobit a zvířeti poskytnout zázemí s hračkami. Navíc – při dostatku potravy a vody ze všeho nejraději spí ))
Zkušenost

gecco

Dej rodičům přečíst tuto otázku – „rodiče neschválily“ – a seberou ti i toho kocoura…
😁
Z jakého důvodu chceš ke kocourovi ještě další zvíře??
Vhodná je třeba kráva – ve chlévě je kočkám dobře, je tam teplo a dostatek myší…

Funna

v tom případě (když už by ti to rodiče neschválili) ti zbývají jedině rybičky…

lota

S doplněním mě žádné zvíře nenapadá. Jinak bych kocourovi jako společníka klidně pořídila další kočku nebo psa…

Morčata331

další kočku,králíčka,mor­če,rybičky vlastně jaké chceš… Ale pokud by sis koupila andulku nebo křečka nebo jiné malé zvíře tak dávej pozor aby ti je kocourek nesnědl=D