adelajda

co je lepší pes nebo kočka.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
manon

něco jínýho

Doplňuji:
Výborní jsou v páru: http://www.vi­deoo.cz/pohad­ky/povidani-o-pejskovi-a-kocicce-jak-si-delali-dort

Další odpovědi
anonym

něco jínýho

Pro tebe rozhodně něco nenáročného, co si ale pořídíš až po souhlasu rodičů a po tom, co si zjistíš, jak se o jakékoliv zvíře starat. Každý živý tvor má své nároky . Zvíře není hračka!

Sůwa

kočka

Doplňuji:
Kočka a pes mají společné snad jen to, že jsou často chováni v domácnosti. Jinak jsou povahově naprosto odlišní – pes je hluboce oddán svému pánovi ( to mi právě sympatické není ) a kočka je svá. Doporučuji proto vybírat hlavně podle své povahy. Já volila kočky a „překvapivě“ moji nejlepší přátelé taky ☼

terry

něco jínýho

To přece nelze porovnávat.
Hloupá otázka.

anonym

kočka

Doplňuji:
je to osobnost, kterou nelze koupit jako psa mlsem.

iwrana

pes

Doplňuji:
Psy miluju od mala.Jsou to výborní kamarádi,dokážou za svého pána položit i život.Ale kočky mám také ráda.Ty zase pro jejich nezávislost,vzne­šenost..A také ráda hladím jejich heboučký kožíšek.

samicek333

pes

Já mám radši psy, asi i proto, že na kočky mám alergii, ale třeba ti tam chybí morče, kůň, krysa,…

Reuef

něco jínýho

Doplňuji:
nevim nechutnal jsem ani jedno

anonym

pes

U kočky nevím, tu jsem ještě nejedl, jinak nutrie je také supr.

Poklička

kočka

Adula.57

pes

VanEgg

pes

Doplňuji:
Určitě pes

Shizuka

něco jínýho

já bych řekla že na to musíš přít sama . Když si klidná a nemáš moc jak to říct…
hyperaktivní život tak si kup raději kočku.
A když jsi takový sportovní typ který pořád něco dělá tak si kup psa :D

Tw!st

něco jínýho

Reuef mi ukradl odpověd :D ne ted fakt. tohle nejde srovnávat takhle se zeptat nemůžeš kdyby si napsala třeba v rychlosti nebo v nákladnosti tak jo jde posoudit ale takhle ne. ale asi bych bral psa, kočka ti dům neuchrání, svoji kočku jsem naučil maximalně 2 povely, psa jsem jich naučil 9.

LuK4S3k CZ

pes

Pes se mi líbí už od malička.

kočka

Dommino

pes

anonym

kočka

weronika

něco jínýho

aramah

klubru palec neplatí!
Já ti dám baštit psa 🙂