co je dražší piano nebo kytara?

Nejlepší odpověď
Drap

Co je to za otázku ? Záležá podle kvality, ale ve srovnatelné kvalitě je kytara podstatně levnější

Další odpovědi
SeptikB

Cena základní akustické kytary je něco kolem 1000 Kč, cena základního piana (velký dřevěný) asi 30 000 Kč. S rostoucí kvalitou cena adekvátně roste (cena nejlepších značkových kytar se pohybuje okolo 80 000, cena moderních elektrických klavírů bude přes milion). Pro úplnost, elektrické keyboardy jsou cenově srovnatelné s kytarami, možná o něco dražší, nicméně klavíristé je nemají rádi.

Natee

Podle velikosti soudím, že piano.. I když, jak bylo řečeno, velikost se nerovná kvalitě a tím pádem ceně..

anonym

Hoboj.

michael69

S klidem ti můžu napsat,že řádově piano je dražší.Nový klavír(křídlo) „trojka“,což je střední velikost, stojí
800 000,–Kč a více a pianino 150 000,– Kč a výše.Klidně 200 000,–Kč To vše zn.Petrof. Yamaha či Steinway jsou mnohem dražší.

Đšáša <3

piano je dražší

bolak

Nejzajímavější otázka dne :) > bod pro anonyma