Hungalabunga

Co dokáže lidem nejvíce pít krev?

Hmyz, živočich,atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Blbec v okolí

Další odpovědi
Kepler

V našich zeměpisných šířkách z živočichů většinou jenom komáři. Ale stačí jeden soused psychopat a je po pohodě. Kvůli tomu se taky v obavách o své zdraví zrovna budu stěhovat.

Pruzkumnik

Ségra

Rokio

To je velmi individuální. Každému vadí něco jiného. Určitě to budou věci, které člověku přímo škodí nebo věcí, proti který má konkrétní člověk slabou odolnost nebo na to není zvyklý (např. severské klimatické podmínky pro středoevropana).

marci1

Vůbec to není netopýr, jak by si někteří mysleli. Ten lidem krev nepije. Možná upíři, ale ti zase neexistují. Asi to bude nějaký hlupák, blbec, protiva, bručoun a extrémní pesimista. 🙂

zjentek

Marci, proč máš v odpovědi dvouhubýho smajla, když z ní jasně plyne, že seš nasraná prakticky na celej svět? ............. ;DD

jáára

Keplere, moudřejší ustoupí – je blbost. Jen to dává blbci větší prostor pro manévrování. To Ti nikdo nepomohl?

marci1

Jo, kdyby to byl jen ten psychopat, ale jsou v tom i nepřizpůsobiví. Chudák Kepler. 🙂

EKSOT123

Marci, se divím, že na to nikdo nereagoval,upíři jsou: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Up%C3%ADr_o­becn%C3%BD

jáára

doplnění Drápa: I v zaměstnání. Je jen jeden, ale stačí to.