Co děláte večer,když vás honí mlsná?

Jaký produkty máte nej.....
Díky všem za příspěvky.

Nejlepší odpověď
lexx

podívám se na výplatní pásku, do šrajtofly a prázdné ledničky, rázem je po apetitu, doporučuji

Další odpovědi
redy

Rozdělám olivy mňamka veliká.
Banán taky meloun,ananas ten miluju.
A dalších hafo dobrot…

Agneta

Jen si nedávej hořkou čokoládu s kolovým ořechem, to pak nebudeš moct přestat – jako s arašídy…:DDD
Znám takovou, vloni měli 80-leté výročí, je v tom kromě kakaa ještě káva a kolový ořech (možná dost kofejnu, ale špatně mi nikdy nebylo, mají to super) :D
https://www.go­ogle.de/search?q=scho-ka-kola&biw=1093&­bih=494&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&sqi=2&ved=0CDMQ­sARqFQoTCMG

briketka10

nakrájela jsem si obrovskou mrkvičku na plátky,
pak si dám ještě nový brambůrkys majolkou a
cibulkou k tomu černý olivy jen půl sáčku 😁
potom si uvařím kávičku a samo to cígo k tomu
nó 😁

anonym

Když mě honí mlsná, dám si rozinky, nebo čerstvý ovoce, třeba banán

hanny 2

Nějakej sýr,šunku,salám např.vysočinu,oh­řeju si párek. Ale nejraději – když zrovna mám – mandle v sezamu.
Taky miluju zmzlinu s nějakými ořechy,rozinka­mi,čokoládou atd., – ale to raději nekupuju,za chvíli bych se asi neunesla!
Ještě čokoládu s celými lískovými ořechy z Lídlu.

terry

Každý večer, tedy ne úplně každý, mě honí nějaká jiná.
Když je to kritický, kašlu na předsevzetí, podívám se po zásobách a něco zobnu.
Někdy zobnu i víc 🙂

da ny

Dám si do nosu :D!
Podle toho co je doma. Vyberu si na co mám chuť včetně pečiva, šunky, sýra, pokévku, omáčku… , kostku hořké čokolády Lindt, zkrátka, co padne do oka a do ruky ;)
Doplním zeleninou. Ovoce mám raději dopoledne …
Velikost porce si hlídat nemusím…

NelieM

Nebráním se tomu, prostě si dám do nosu :D
Dnes jsem si nakrájela několik druhů sýra,a k tomu pivko :D
Někdy mám zas chuť na sladké, takže čokoládka, zmrzlinka atd :D

zjentek

nic, ležím a hekám ..moje mlsná přítelkyně by chtěla furt :q

Keiko

Všechno! _