Co děláte o víkendu?

Ahoj, vůbec nevím co mám dělat o víkednu nebo volném dni jako je třeba dnes, jestli jít někam ven - ale kam? Nebo podniknout něco s mamkou, ale nevím co. Co děláte o víkendu vy?
Doplňuji:
bydlím v paneláku a ještě bohužel nejsem dospělá proto nemám tolik možností...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To záleží kde bydlíš,v paneláku,či domě,ve městě bo na vesnici...
Já jsem z vesnice nedaleko velkýho města a mám stále co dělat,jak na zahradě,tak na baráku,
ty nemáš žádné koníčky?
Musíš si aktivitu najít sama,musíš chtít,třeba malovat,chodit do přírody,poznávat krásy naší vlasti apod.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám připraveno dostatek práce. Ani to všechno nestihnu.

Zlatý

Podle počasí, určitě ven do přírody. Taky do solné jeskyně, tam je to super. Člověk si odpočine a ještě se mu potom dlouho dobře dýchá. :-)

Bronzový

no zrovna zítra mám vólno tak mám v plánu.Jídlo,pivo, spánek...Když se probudím opět jídlo,pivo,TV a spánek,potom čistě jídlo no a potom budu mít dostatek energie na hlavní spánek dne hned po jídle a pivě :D

Stříbrný

Když je venku hezky,většinou v sobotu jezdím na kolo,to bývá skoro na celý den.V neděli dopoledne odpočívám a po obědě chodím na dlouhý procházky s pejskama.Když prší,sedím doma a lepím modýlky.Mezitím občas chodíme na nějaký akce,například do kina,teď v sobotu nás čeká Laser Game.Kromě toho jezdíme 1-2x za měsíc na chalupu.

Stříbrný

já makám.
Od středy trhám pařezy po 280 smrkách.

Zlatý

Jdu do práce.V přírodě bych mohl chytit klíště a zpěv ptactva si vynahradím jejich zpěvem na speciálním audio CD.;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.