Bronzový

Co budete dělat o víkendu?

Já teď jdu na pivečko,zítra ráno na houby a v neděli se koupat do aquaparku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aquapark - také bych jela :-) Já si dnes vytáhnu kolečkové brusle a budu si ježdění opakovat z minulého roku :-D Vezmu s sebou psy a pojedu :-) Takže k večeru vyrazím. Teď ne. Zemřela bych. Je tam velké horko :-D Ale to je dobře ;-) Takže dnešní podvečer mám naplánovaný, Zítra budu přes den uklízet celý dům a k večeru opět půjdu na brusle. V neděli pojedu na nákupy a k večeru.... Brusle :-D takže takový víkend budu mít já ;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Budu mít krásný víkend,přijede holčička s vnukem a zůstanou až do příští neděle,než pro ně přijede zeťák.Už se moc těším.

Zlatý

V sobotu jdu do práce.V neděli chci jít na houby a také jezdit na kole.Nevím čemu dát přednost.Asi zvolím kolo,v lese bude lidí jak na václaváku.

Stříbrný

bohužel pracovat, už mám objednávku na zakázku...

Zlatý

Zítra pěkné dopoledne, venčení psích holčiček, snídaně na vidličku..., po obědě zajímevé školeníčko , večer chvíli práce, v něděli - uvidím, jak se mi bude chtít :D.
-------
Bumbesi, proč bohužel? Práce tě snad baví a i živí, ne? Tak juchůůů. Zase si uděláš volno v týdnu :-).

Bronzový

Já dnes zanechala děti u dědy,manžel odjel do práce a já jedu na dámskou jízdu s kamarádkami a budeme slavit narozeniny.Ráno budíček v sedm.Budem hoblovat a natírat prkna,asi stovku čtyřmetrových a já budu vařit pro deset kluků,pak přijedou dětičky a v neděli jedeme na houby k babičce.Ještě,že má být krásně.....

Zlatý

Zítra jedu s dětmi do Zoo do HODONÍNA a v Neděli jsem jim slíbila BONGO BRNO.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.