Pepina23

Co na vesnici o víkendu?

Domluvili jsme se s kámoškou, že se o víkendu sejdem a pojedeme za známími na vesnici, ale ani jedna nevíme co budem dělat..nemáte někdo nějaký napad?..:)
Doplňuji:
Kde je tak 5 baráků a ke všemu všechno starý lidi.. nejsou tam žádný žně nebo něco takového…nedaleko odtud je další vesnice Pernolec..jenže co zase tam a co zbylé dny?..předem děkuju za dobrou radu..:)

Nejlepší odpověď
Rocker

Běžte se podívat do lesa,třeba je v okolí nějaká zajímavost-hrad,zřícenina…Nebo se zeznamte s místními kluky ve vašem věku a hned budete mít celý víkend o zábavu postaráno:-)
Doplňuji:
V Pernolci je tvrz,v nedaleké Tisové zámek,další zámek ve Lhotce,spousta rybníků…Pod stan nebo pod širák jezdíme nejraději do takovýchto malých vesniček.Nejsou tam turisti,lidi jsou přátelští,všichni se tam znají a když tam je i hospoda,je to úplně super:-)

Další odpovědi
Lucijej

Tak určitě tam bude nějaký rybník, tak v těchto dnech je přijemné se jít vykoupat, jestli nejste moc zchoulostivělé. Nebo se jít projít po lesíchm mrkni se do turistické mapy, učitě by se tam dal udělat nějaký pěkný výlet.

anonym

Vypadá to tak,že se budete nudit kdekoliv.Ale všude byste si mohly opakovat mluvnici čj......:D

honza19hk

na vesnici nevíš co dělat?? tak třeba sedni do traktoru a sekej trávu, apod.
U nás na vesnici mě tey takováhle otázka nikdy nenapdla.na jaře na polích,přes léto v lese na těžbě,v červenci a srpnu žně a siláž,v listopadu sklize´n jablek a v zimě prohrnování silnic a vyproš´tování kamionů v nedalekém stoupání.A pak že na vesnici není co dělat.Tedy aspoˇu nás na statku je pořád co dělat i v noci by se práce našla.

anonym

Celý život jsem žila na vesnici a teď jsem na ní zase. Nikdy jsem neměla problém s tím, že bych neměla co dělat. Spíš pro mne byly dny moc krátké, protože jsem „nestíhala“ udělat to, co bych ráda.
Dá se pomoct s prací – něco uklidit, vydrhnout, okopat, vyplít. Když bude hezky, vytáhnout na zahradu deku, povídat si a opalovat se (s rozumem).
Rady tady napsal každý a máš jich na výběr opravdu hodně.
Pár baráků neznamená, že je vesnice vylidněná, mluvit se dá i se staršími lidmi. Ti obzvlášť rádi vykládají. Dá se od nich dozvědět spousta zajímavých informací. Jen to zkus. Vezměte si sebou nějaké hry nebo karty, nebo ruční práce, nebo knížku pro případ špatného počasí. Snažte se být aspoň trochu užitečné a uvidíš, že Vám víkend uteče tak rychle, že se nebudete stačit divit.
V neposlední řadě si uvědom, že: Nuda je stav mysli, kdy jsi pohodlná vymyslet pro sebe užitečnou činnost (a tou je i zábava).

ReHu

A co ti známí o víkendu dělají?
A proč tam jedete, když nevíte, co budete dělat?
A kde to je? Co je blízko?
Doplňuji:
A v Tachově něco není? Můžete i pěšky a máte po cestě rybník.

bolak

Sesbírat vajíčka, nakrmit králíky a pak už máš volno ne?
Tak můžeš vzít kámošku na hůrku a zbytek dne můžete pást třeba kozy.