Co děláte,když se vám dostane do ucha voda?

se vám dostane do ucha voda.Snažíte se ji vytřást?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když se mně dostane voda do uší, snažím se ji vytřepat nebo naklonit hlavu na stranu a tahám za lalůček a boltec. Neuvědomuji si, že by mně z toho vznikly nějaké problémy.

Doplňuji:
Bubco, tentokrát jste mě překvapil. Počítala jsem, že přijdete s nějakým překvapujícím závěrem.

P. S. Něco jsem o kanárovi zjistila.

Další odpovědi:

Zlatý

Já ano. Obzvlášť se snažím vytřást mořskou vodu. Minulý rok jsem byla u moře a když jsem plavala, tak voda se mi dostala do uší, do očí, do pusy.. No prostě hrůza. Jinak pokud jsem na bázeně, tak si i tuto vodu většinou vytřepávám. Někdy mi to totiž vadí. Jindy si zase tak užívám relaxu, že to ani nespozoruji.. :-DD

Pokročilý

Nakloním hlavu a házim s ní nahoru a dolu dkud mi nevitece voda.Občas mě z toho bolí hlava ale je to účiné.

Pokročilý

:)) skáču na té noze, na které straně mám v uchu vodu, s nakloněnou hlavou, aby voda šla pryč, pokud mám v obou uších, tak si dovedete tedy asi představit, jak to pak vypadá :)))

Diskuze k otázce

tommisa

Aby se mi do ucha nedostala používám tvarovatelné silikonové špunty do uší. Perfektně to ucho utěsní. kupuju je na stránkách e.shopu www.komasport.cz

anonym

Omluva,je neděle a mám mozek na mrazáku.
Ale vážně - prostě jsem měl vodu v uchu,třepal jsem jak zběsilý a 0. Asi bude muset vyschnout.

Zlatý

ge0rge

nebo použít kousek savého materiálu ... ubrousek svinutý do ruličky s ostrou špičkou ... savý materiál při dotyku veškerou vodu pohltí.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.