Spiritus

Jak dostat vodu z ucha?

A nebo jak na to.aby se tam nedostala..

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na odpověď. Otázka už tady byla.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-se-vam-dostane-do-ucha-voda

Další odpovědi
mojitek

jestli nemuzete dostat vodu z ucha tak mate zrejme proste v uchu zuzeny prostor,zuzene sterbiny a s tim nic neudelate.Zajdete na usni tam Vam to proplachnou.Hlavne si nepomahejte detskou tycinkou s vatou

Tmavovlaska

Aby se tam nedostala, tak nosit tu gumovou čepici, jak se kdysi nosívalo, ale nejsem si jistá, že pomůže. Možná nějaké špunty do uší pod tu čepici.

Když už voda v uchu je, tak pomáhá skákat na jedné noze. Např. když máš uchu v pravém uchu, tak skákat na levé noze s hlavou nakloněnou napravo. Zní to divně, ale pomáhá to. :)

anonym

Mně tedy pomáhá skákání na té noze, kde je voda v uchu… tzn. když v pravém uchu, tak na pravé 🙂

Michal

Také skáču na noze, na té straně ve kterém uchu mám vodu.Koupací čepici a nějaké špunty,když si umýváte hlavu.V nejhorším případě jít k lékaři.

miškab

Použijte silikonové špunty do uší od firmy Macks. Já je kupuji na www.komasport.cz.

tommisa

Nedostane se Vám do ucha pokuď použijete silikonové špunty do uší. Já je používám při zánětech. velký výběr mají na www.komasport.cz