Avatar uživatele
Spiritus

Jak dostat vodu z ucha?

A nebo jak na to.aby se tam nedostala..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na odpověď. Otázka už tady byla.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-kdyz-se-vam-dostane-do-ucha-voda

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

jestli nemuzete dostat vodu z ucha tak mate zrejme proste v uchu zuzeny prostor,zuzene sterbiny a s tim nic neudelate.Zajdete na usni tam Vam to proplachnou.Hlavne si nepomahejte detskou tycinkou s vatou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tmavovlaska

Aby se tam nedostala, tak nosit tu gumovou čepici, jak se kdysi nosívalo, ale nejsem si jistá, že pomůže. Možná nějaké špunty do uší pod tu čepici.

Když už voda v uchu je, tak pomáhá skákat na jedné noze. Např. když máš uchu v pravém uchu, tak skákat na levé noze s hlavou nakloněnou napravo. Zní to divně, ale pomáhá to. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně tedy pomáhá skákání na té noze, kde je voda v uchu… tzn. když v pravém uchu, tak na pravé 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Také skáču na noze, na té straně ve kterém uchu mám vodu.Koupací čepici a nějaké špunty,když si umýváte hlavu.V nejhorším případě jít k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
miškab

Použijte silikonové špunty do uší od firmy Macks. Já je kupuji na www.komasport.cz.

před 4576 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tommisa

Nedostane se Vám do ucha pokuď použijete silikonové špunty do uší. Já je používám při zánětech. velký výběr mají na www.komasport.cz

před 4667 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek