Pokročilý

Jak dostat vodu z ucha?

A nebo jak na to.aby se tam nedostala..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste se podívat na odpověď. Otázka už tady byla.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ co-delate-kdyz-se-vam-dostane- do-ucha-voda

Další odpovědi:

Zlatý

jestli nemuzete dostat vodu z ucha tak mate zrejme proste v uchu zuzeny prostor,zuzene sterbiny a s tim nic neudelate.Zajdete na usni tam Vam to proplachnou.Hlavne si nepomahejte detskou tycinkou s vatou

Pokročilý

Aby se tam nedostala, tak nosit tu gumovou čepici, jak se kdysi nosívalo, ale nejsem si jistá, že pomůže. Možná nějaké špunty do uší pod tu čepici.

Když už voda v uchu je, tak pomáhá skákat na jedné noze. Např. když máš uchu v pravém uchu, tak skákat na levé noze s hlavou nakloněnou napravo. Zní to divně, ale pomáhá to. :)

Mně tedy pomáhá skákání na té noze, kde je voda v uchu... tzn. když v pravém uchu, tak na pravé :-)

Stříbrný

Také skáču na noze, na té straně ve kterém uchu mám vodu.Koupací čepici a nějaké špunty,když si umýváte hlavu.V nejhorším případě jít k lékaři.

Diskuze k otázce

miškab

Použijte silikonové špunty do uší od firmy Macks. Já je kupuji na www.komasport.cz.

tommisa

Nedostane se Vám do ucha pokuď použijete silikonové špunty do uší. Já je používám při zánětech. velký výběr mají na www.komasport.cz

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.