SpiderRoy

Tahání za uši

V mládí jsem byl hodně tahán za uši za mé lumpárny. Chci se zeptat jestli tahání za uši má po nějaké době zdravotní následky?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, prokrví se ti pěkně uši.

Další odpovědi
anonym

Nemá, jen to mělo dobrý účinek v danou dobu!

annas

Prospělo vám. Tahání za uši doporučuje alternativní medicína. V uchu je hodně akupresurních bodů, vedou k ním dráhy z těla, takže tahání a kroucení uvolňuje i vzdálené orgány v těle.

Kelt

Tahání za uši je dokonce prospěšné, samozřejmě, že se nesmí přehánět. Na ploše ušního boltce jsou nervová zakončení ke všem orgánům, takže tahání za uši v konkrétních místech může některé orgány stimulovat a na druhé straně, pokud zjitíš, že tě někde bolí místo na uchu, je to upozornění, že máš , nebo můžeš mít problémy s nějakým orgánem. Orgány jsou na ušním boltci umístěny tak, jak existuje poloha člověka před narozením. Takže mnutí ušních boltců a další mají léčebný nebo preventivní účinek, Doporučuje například Norbekov ve svých knihách.