IBI05

Co delat po vypoceni?

Dobry den, uz 5 dni mam chripku. Az ted jsem se zacala poradne potit, chci se zeptat co delat po vypoceni? Mam se osprchovat vlaznou vodou nebo jen prevleknout do sucheho obleceni.
A take jsem se chtela zeptat co delat kdyz me z kasle boli krk. Moc dekuji

Nejlepší odpověď
Drap

Překnout, můžeš se i osprchovat a zůstat nadále v klidu. Na krk by mohl pomoci zábal.Podrážděný krk taky částečně uvede do klidu med.

Další odpovědi
GTA Andreas

Uvař si hovězí vývar a uzdrav se. Když se osprchuješ a vyjdeš z koupelny tak se můžeš znova nachladit takže se pořádně obléct už v koupelně, když tam je kolem 28 stupňů a mimo třeba 16.

terry

Osprchuj se ( ne studenou vodou, teplejší, aby ti byla příjemná), otři a v teple se převlékni.
Na krk si dělej prieznicové zábaly. Dobré je také teplé mléko s medem. Můžeš přidat malý kousek másla.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=priz­nic%C5%AFv+za­bal&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a