VladkaK

Co dělat, aby se neopakovaly hypoglykémie záchvaty u psa?

Chtěla bych se zeptat, nase 13letá čubinka dostává v noci záchvaty hypoglykémie, přestože jí v noci dáváme cukr… teď je to lepší, ale jde tomu předejít i jinak? Nechce ani moc jíst a pít, u veterinářky jsme byly několikrát, ale zkouším i takhle zjišťovat nějaký rady… existují i nějaký granule? Byly nám doporučený, ale nepomáhají. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
briketka10

Nelze odpovědět takto po internetu. Jestli jste byla u veterinářky, tak si
vyberte jiného, ať Vám dá radu. Granule, zdá se, nepomohou, ale léky.

Další odpovědi
Drap

Nejlepší rada od veterináře. Běžně se psům píchá třeba inzulín. Radit však po netu nejde

Šidlo

ak teda naozaj nemá cukrovku......

treba ju kŕmiť hlavne večer, prípadne ak sa dá prevrátte jej denný režim......

a miesto cukru jej dávajte ovsenú kašu