Bronzový

Co dělat 4 hodiny v Praze?

Čekají mě 4 hodiny trčení v Praze ve všední den mezi 9. a 1. hodinou. Čím to mám zabít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle chuti a nálady - knajpa, muzeum (galerie), OC, ZOO (nebo botanická), procházka (mezi davy)...
;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Zajeď do Aqua Palace, zajdi do nějaké galerie, prohlédni si "vánoční Prahu" - prolez stánky, ochutnej punč, nakupuj dárky. Nebo zajdi do kina na nějaký film, do knihovny, nebo třeba do nějakého zajímavého podniku (kočičí kavárny, atp.). Praha je plná možností!

Bronzový

Praha snad nabízí všechno ! Neumím si sebe představit v kočičí kavárně :D

Stříbrný

Najít si podle recenzí, kde mají nejlepší plzeň a zajet si tam. Kino taky nezní špatně, předseda říkal, že tam mají 58 biografů, v Praze. V případě hezkého počasí si udělat nějakou procházku, třeba na Petřín, Vyšehrad nebo na Hradčany.

K Pinkasům na pivko.

Bronzový

když jsem byla nedávno v Praze, šla jsem do veganské restaurace Plevel... jen tak, ochutnat něco nezvyklého.. u nás taková restaurace není a navíc tato byla v Ano, šéfe! (ta nálepka na dveřích tam fakt byla :D )

Stříbrný

V Praze je úplně všechno. Když mám v Praze dostatek času, courám po místech, kde jsem prožil dětství (Nusle, Vršovice) a s nostalgií vzpomínám...Nebo zajdu na pivo.

Dost záleží na tom, kde začneš a kde musíš skončit. Samotná cesta třeba z Horních Počernic na Háje se zastávkou na ruzyňském letišti se může protáhnout na dvě a půl hodiny. Pak už je to sotva na oběd a krátkou zdravotní procházku.

Stříbrný

pochopitelně, oběd a pivko v Praze jsem si neodpustil nikdy a nemusí to být věhlasná knajpa pro cizince za ceny neadekvátní nám, řekl bych, než jsem prolezl obchody s knížkama a CD muzikou, sem-tam i něco koupil, povozil se metrem...čas uběhl jako nic

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Gecco, lol, zahradu zoo/bot radši ne... to je skoro na celý den :-) vlezl jsem tam dopoledne a v 16 mi jel vlak a byl jsem nasrán, že jsem viděl jen polovinu zololo :-D

Zlatý

gecco

No, je fakt, že ZOO je i na dna dny, když ji chceš pořádně projít...
Ale Fata Morgana se dá projít za hodinku a nebo botanická na Albertově za maximálně dvě...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.