bobrik

Pochod Praha Prčice, jednou od Praha-Kačerov. Kolik se dá ujít kilometrů za hodinu? Z Průhonic byla nejkrásnější trasa.

Mam asi 15 škrpálů, ale turka z Kačerova do Prčic mi dala opravdu zabrat. Ponožky jsem doma musel stříhat, jak nohy nateklé jak sviňa. Jináč to bylo moc príma.

Nejlepší odpověď
barnajka

Máš můj obdiv – já bych odpadla už po 10 km :D
Tady u nás se během roku taky koná několik pěkných pochodů různých délek a stupňů obtížnosti… Lákala by mě ta naše „padesátka“, ale tóó je fakt utopie – takovou fyzičku nemám :))

K té tvé otázce, kolik km se dá ujít za hodinu… Záleží na tvé kondici, tempu chůze, aktuálním počasí i terénu. Ale pokud jsou ti hvězdy ve všech ohledech nakloněny, myslím si, že takových těch 5–6 km se za hodinu zvládnout dá. 6km/h – to máš zhruba 1km za 10 minut. Pokud jdeš svižně, to číslo (podle mě) není nereálný :)