Pokročilý

Co byste doporučili na pořádné vyčištění pleti?

většinou používám čistící pleťovou vodu, ale poslední dobou mám pleť nějak víc zanesenou, i přesto že make-up nebo pudr na tvář nepoužívám.. tak nevím je toho hodně peelingy, masky, krémy, ale nechci si pleť zas nějak moc podráždit, mám smíšenou - místy suchou a místy mastnou a celkem citlivou.. na nose se mi teď víc než jindy tvoří černé tečky a na čele pupínky :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Parní saunu

Další odpovědi:

Zlatý

MÁM TÉŽ TAKOVOU PLEŤ A POUŽÍVÁM S ÚSPĚCHEM HLOUBKOVÝ DETOXIKAČNÍ PEELING OD GARNIER ASI ZA 150,-Kč JE BEZVADNÝ 1X TÝDNĚ A HYDRATAČNÍ TONIKUM BEZ ALKOHOLU LIRENE ASI ZA 100Kč,TEČKY ZMIZÍ A MAČKÁNÍ NENÍ VŮBEC POTŘEBNÉ,PROTOŽE SE VYČISTÍ PEELINGEM,NENÍ TO DRAHÉ A POMŮŽE..A MOMÉNT TAKY SYROVÉ KVASNICE JSOU VÝBORNÉ !!!A NEJÍST MOC OSTRÉ JÍDLO..

Musite jit ke kosmeticce. Ta vam ty pupinky musi vymackat. :-( -iv-

Pokročilý

Zkuste přípravky z tee tree olejem.

Zdroj: http://search.seznam.cz/?q=tee %20tree%20pletov%C3%A1%20voda

Pokročilý

Me osobne nejlepe pomaha peeling- PRAVIDELNY, ale neprehane no a vymackat to- coz je nechutne,ale jinak to nejde

Ze svých zkušeností doporučuji pleTóvou vodu od Clinique. a mycí gel od Yves Rocher nebo od Eucerinu-vše je zásádně kvalitni kosmetika bez barviv.já jsem tyto výrobky vyzkoušela,mám podobnou plet jako vy a nemuzu si stezovat.Vyzkousejte sama,uvidite,nemusi to pomoct kazdemu ale ja jsem spokojena.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.