Co byste dělali, kdyby na vás lidi koukali jako na exota jenom k vůli tomu, že se neholíte.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zamyslela bych se, zda by změna vizáže nezlepšila moje šance u zbytku světa. Zda by mi to třeba i víc neslušelo.
Poustevnický vous není zrovna dnes v kurzu. A ač móda není pro mne prvořadá, všeho moc škodí.
Doplňuji:
Děkuji, Dr.Axl. Netušila jsem. Pořád to tady nemám prokouknuté. Budu si víc všímat.

Další odpovědi:

Zlatý

Co bych dělal, nic. Je to jejich problém. Jestli mají být všichni lidi jak podle ňáký šablony, tak já jim na to kašlu.
Jedna z mých žákyň kdysi skutečně se smíchem pravila, že se snad nikdy neholim. No co - mně to stačí jednou za 3-4 dny. To ještě neviděla mýho bratrance, kterýmu to stačí jednou za měsíc.

Holím se a je to příjemný pocit čistoty. Je to rozhodně estetičtější než, když ženě trčí chlupy na nohou a v pod paží má na chlupech sůl z potu. To estetické moc není!

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

A to, že je otázka zajímavá jsem označila proto, aby si to přečetlo co nejvíc lidí. Až poté, co jsem zjistila, že je vše jinak, jak se od pohledu tváří.

Stříbrný

manon

No jo, internetová anonymita některé lidi svádí k tomu, aby dělali z druhých pitomce a sami se tam někde v dáli cítili díky tomu jako kingové. Jaké to hrdinství...

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.