Hifive

Co byste dali oblíbené celebritě, aby ji to potěšilo?

Dobrý den. 🙂
Příští rok bych chtěla jít na koncert a setkání se svou oblíbenou americkou zpěvačkou a chtěla bych ji dát něco, aby si mě zapamatovala, jenže kytky, náhrdelníky atd. ji dává spousta lidí, takže to by nebylo originální. Tu zpěvačku zbožňuju. Každý den sleduju její vystoupení, vtipné videa, fotky, Twitter, facebook atd atd. :D Chtěla bych ji dát něco vtipného, ale nevím co. Měli byste nějaký nápad, co by bylo opravdu originální? :)
Doplňuji:
Všem mooc děkuju za nápady. 🙂 Nad tou Becherovkou ještě popřemýšlím, ale nápad je to hodně originální. 😁 Asi vyrobím to tričko, nebo takovými texty popíšu velkou českou vlajku a to tel. číslo taky zkusím, je pravda, že za zkoušku se nic nedá. 🙂 😁 A Michale, plavat umí, před dvěma lety točila film, kde hrála celkem nebezpečné scény ve vodě a vyrůstala na jednom Ostrově ve Střední Americe, takže byla ve vodě denně. 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Čím více bych dával za pravdu realistickému pohledu od Ar, napadá mne jen jedna možnost:
Ač je becherovka dobrý nápad, může se opakovat, nemá ten patřičný burcující náboj, tričko potěší v českých poměrech, leč v záplavě fanynkovských emotivních výbuchů, taky může poněkud zaniknout.
U celebrity americkýho střihu bych sám volil něco naprosto originálního až unikátního, asi bys chtěla příklad?
Je to možná trhlý, ale určitě bys zaujala. Mám na mysli třeba věrohodně na PC vytvořený Certifikát na doživotní imunitu před celosvětovým bulvárem s odkazem na nějakou fiktivní renomovanou právní nadnárodní kancelář.
Američané dokáží ocenit megalomanské cíle a troufalé nadsázky – v duchu „Všechno je možné, když člověk chce a troufne si na to!“
Takováhle bomba by rozhodně nezapadla mezi útrpnými růžovoučkými plyšáčky. A na rub se dá nenápadně umístit tvé © i s mailem.
Doplňuji:
Má to hned 2 nesporné přednosti:

  1. Je to naprosto osobní a nepřenosné
  2. To ji nejen potěší, ale přímo omráčí, jako 1. dárek na světě tohoto druhu a i v krajním případě by ji to mohlo aspoň pobavit jako zázračná představa.

(Možná by tě napadlo i něco jiného, ale jako inspirace to může být docela dobrým vodítkem).

Další odpovědi
anonym

Dejte ji Becherovku. 🙂 U ni budete mit jistotu , ze ji nevyhodi . , ale mozna si u ni nekdy o vas zapremysli. 🙂 Pokud ji mate tolik rada , pripiste a nalepte listecek s vasim mailem a cislem, a ze ji pri pristi navsteve zvete na prohlidku Prahy .
Nikdy nevite … je to pravdepodobnost jednu ku milionu … ale porad nejaka je. Ja v zivote zkusila take ruzne voloviny a spousta jich vysla . 🙂 -iv-

anonym

Promiň,ale zaplatíš si nemalý vstup-to je pro tu tvojí celebritu nejlepší ocenění.Pokud se koná její vystoupení až příští rok,bůhví jak na tom tou dobou se slávou bude.Jestli jí denně sleduješ na soc.sítích a jinde,to jí také dělá jistě dobře-splňuje to účel,pro který to bylo stvořeno.Nechápu proč bys jí měla dávat nějaký dárek a taky nechápu-promiň-proč by si tě měla pamatovat.Několik „celebrit“ jsem měla možnost poznat a s nějakými jsme byli (jsme)přátelé a nechci ti brát iluze,ale s dárečky si rozhodně hlavu nelam…:D

Damiana

Když mi bylo čtrnáct, dala jsem po koncertě Petru Nagyovi tričko vlastní výroby – popsané úryvky jeho písniček a pokreslené takovými pitomými postavičkami. Když jsem se s ním po dvaceti letech od předání tohoto „daru“ bavila, pamatoval si to! Řekl mi, že to byl opravdu originální dárek, protože od každé fanynky tehdy dostával samé blbosti bez nápadu. Tak zkus něco podobného. A tu adresu, jak píše -iv-, bych také připsala, je to fakt, nikdy nevíš…:-)

Ar

Hifive, víš já Ti nechci brát iluze, ale ať dáš té zpěvačce cokoli budeš jen jedna z mnoha a než se otočíš už nebude vědět co dostala a ani od koho.
Vím, že je to drsné, ale je to tak.

třeba svou fotku ))))
mam pocit že fotky ji nedava nikdo :D

fablen

hrneček s jejím fotem, případně jiný fotodárek

ten který je

Celebritu bych podaroval chlebem a solí.

Michal Kole

Zaplať jí plavecký kurz, aby se naučila plavat a nepotřebovala ve filmu ve vodě dablerku.

Za scénu s určitým rizikem by měla nárok na víc peněz

Ty umíš plavat? Uděláš 50m bazén pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima ?