Avatar uživatele
verka

Co budeme večeřet, abychom ušetřili?

Přidejte, prosím, levný a zdravý pokrm.
Doplňuji:
Já jsem ta poslední, která by si stěžovala, já chci jen dobrý recept, pokud možno z našich surovin. Každý máme po babičce nějaký.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: verka

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vagra, anonym, Jose1f před 4973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Kohoutí vývar – voda z kohoutku.;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

my z humorem říkámě žě až bude nejhůř budeme si dělat řízky z mechu,jinak je zdravý špenát

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­ource=hp&q=lev­n%C3%A1+ve%C4%8De%C5%99e­&aq=f&aqi=g1&aq­l=&oq=&gs_rfa­i=&fp=243bd0ba7b4b9dd7
Doplňuji:
Já si takto dělám snídani, ale chutná.
Rozkvedlané vejce + ochutit (sůl, kari, …), do toho namočit chleba, nechat nasáknout a osmažit.
Lépe na něčem bez mnoha tuku.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já jsem si včera udělal k večeři topinky a jak jsem si pochutnal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jít spát a nechat si něco hezkého zdát. Třeba o té večeři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Z dětství si pamatuju na obalované brambory.Snad se jim i říká „řízky chudých“,nevím,já to ale mívala ráda.Napůl uvařené brambory se nakrájí na plátky a osmaží.A v sezóně hub doporučuji houby jak se dělají na mém milovaném Podblanicku.Na­krájené houby se podusí na másle,osolí,můžou se pokmínovat.Nakonec se zahustí hrubou moukou nebo krupicí.Jí se s chlebem nebo na chlebu jako pomazánka.Tenhle recept ale není po babičce-dělával mi ho dědeček 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Halušky. Polohrubá mouka 1 díl, voda 1/2 dílu, sůl. Těsto přes síto na halušky nebo nožem z dýnka do vroucí vody. Vařit asi 5 min.Na to osmaženou cibulku i s olejem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Uvařím těstovinny,tzv flíčky,hlávkové zelí(do vaření trochu soli a ml.pepře),opražím pár kostiček slaniny a zamíchám.Obyčej­né,ale levné a pro nás bašta.
Doplňuji:
Nebo umýt prr větších bramror,rozkro­jit,vložit plátek slaniny,zabalit do alobalu a v troubě upéct(ve slupce!).Příloha-zeleninový salát,výborný je k nim i zavináč.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Kuskus nebo rýže denně zasytí miliony lidí. Zkuste to a nestěžujte si!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Kvasnicová pomazánka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Taťka vydrhnul brambory kartáčem, pomastil plech máslem posolil a rozpúlené na něj rozložil řeznou plochou dolu a v trobě upekl do mněka. S kyselým mlékem, někdy i tvarohem jsme to mívali k večeři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek