Lamalam

Čím si zapalujete kuřivo?

Otázka pouze pro kuřáky. Čím si zapalujete tu smradlavou věc?

Nejlepší odpověď
zjentek

Otázka sem nepatří, jedná se o propagaci kouření

Už ničím. Proslýchá se, že v 21. století se prej už nekouří. Zatím nevím, jestli je to fakt.

Další odpovědi
anonym

Jiným zdrojem ohně

Všemi uvedenými a nejraději cigaretu od cigarety.:-)

LadyKiller

Otázka sem nepatří, jedná se o propagaci kouření

Kepler

Plynovým zapalovačem

Ale jsou to vesměs šmejdy. Nejradši bych měl klasický benzínový a spolehlivý Zippo, nebo Ronson. Jenže ještě nikoho to nenapadlo koupit mi to ani ke kulatinám.

Aditour

Otázka sem nepatří, jedná se o propagaci kouření

pucipuci

Plynovým zapalovačem

Klaproth

Plynovým zapalovačem

Emefej

Plynovým zapalovačem

anonym

Kepler, a nestačil by ti rakušák?

Kepler

Nevím přesně co to je, ale asi jde o benzíňák udělaný z mosazné patrony. Jeden jsem po dědovi kdysi měl. Kde je mu konec…

Lamalam

kepler > kuřák a nezná zapalovač rakušák???

Kepler

No, neznám. Asi se tomu ve Slezsku, nebo ve Valašském království říká jinak. Jinde jsem nežil.

anonym

https://img.sba­zar.cz/big/2016­02/1506/80/56c16e6680628­d54b4e60100.jpg

Kepler

Aha, tak to je běžný benzínový zapalovač se škrtacím kolečkem a kamínkem. Do Ronsona, nebo Zipáka to ale má daleko.

anonym

Koukám, že amerikána nezapřeš. 🙂
Ten Zipák má určitě palivo argon a knot nahrazuje laserový paprsek a jsou i verze s dálkovým ovládáním, že ?