Zlatý

Čím si natíráte nos odřený při rýmě? Pomádou na rty nebo nějakou special mastí? Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Už deset let používám Borozan, problém je však v tom, že při rýmě se při utírání setře, nejde moc pod kůži, tudíž co hodinku mazat, ale stačí malé množství.

Jinak když Borozan dojde, nebo není možnost ho použít, tak klasický jelení lůj, vyloženě pomády na rty ne.

Další odpovědi:

Stříbrný

Již léta na odřený nos od rýmy používám mastičku Borozan.

Zlatý

Nejlépší je zabořit nos do dobře propečeného bůčku, do husího stehna apod.
V horším případě stačí obyčejná mast na odřeniny, indulona na ruce, boroglycerinový či měsíčková a nebo heřmánková mast apod.

Zlatý

od puberty /jelení lůj/ nejlepší i na rty - Placenta není moc k sehnání, kupuji vždy dvě..
nestírá se

Bronzový

Já mám doma takovou domácí mast, taťka vyráběl.Je to nějaký olej s levandulí, nevím přesně, krásně to voní a účinek je skvělý :)

framykoinem;)

Zlatý

indulonou

Zlatý

Stačí obyčejná indulona nebo Nivea nebo cokoliv trošku potřít.Důležité je potírat třeba každou půlhodinku a problém je brzy fuč.

Zlatý

Též mastím Borozanem,velice se mi osvědčil,ale právě z důvodů,jež popisují uživatelé přede mnou,si mastičku patlám až před spaním.
Po dvou dnech smrkání mám tak odřený a červený nos,že vypadám jak alkoholik a po téhle masti to zarudnuté do rána krásně zmizí.

Zlatý

mám mast s mastichou je úžasná a rychle vše hojí

Pokročilý

Ano, také používám Borozan ale někdy postačí i obyčejná kosmetická vazelína

Expert kategorie

Pěkný den,osvědčený jsou - Borozan,Infadolan.Mohu doporučit Panthenol krém na rty od Dr.Muller Pharma

Zdroj: http://www.lekarnavlipkach.cz/ zbozi/panthenol-krem-na-rty-7- 10ml-dr-muller-57135?idvyrobce =-1&hledqs=dr.muller panthenol

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.