LůcaDůcaPůca

mohu používat mastičku?

Co se mi může stát když budu pouívat mastičku která se má spotřebovat do 4 týdnů po otevření ( 4 týdny to bylo 6. července ) ? Myslím si že kdybych ji používala ještě týden tak by se mi to oko vyléčilo. Je to oční mastička Maxitrol.

Odpovědi
hanulka11

myslím, že kdyby bylo používání neomezené, tak by to tam nepsali a zvlášť do oka bych se tedy nic starého nedala …já osobně …je to na tobě, jak se rozhodneš

Funna

kdyby to bylo něco jiného než oko, tak možná…ale do tak „citlivé“ části těla raději ne…