Čím se holit poprvé v podpaždí? Je na to nějaký přípravek a kde ho mam v Ústí nad Labem koupit?

Budu se holit poprvé a nevím jak to mam udělat abych se např. ,,neřízla´´

Nejlepší odpověď
dědapetr

V drogeriji dostanete koupit vše potřebné dámská holítka a holicí pěny dámské a gely po holení taky dámské.Jsou holítka se zabezpečením proti pořezání.

Další odpovědi
arygnoc

Proč?

Pamatuji časy, kdy chlapi se holili a ženský nosili náušnice.

Dnes to je naopak.

Džuls

Ja to riešim depiláciou. Po prvýkrát je to bolestivé, ale dá sa to v pohode zvládnuť. Potom som mala celé prázdniny od holenia podpazušia pokoj. Sama to však určite neskúšajte, v kozmetickom salóne na to majú špeciálne prípravky a predsa len to robia školené osoby 🙂

Mišús_ik

Ked sa pôdeš sprchovať tak si namydli pzuchy a žiletkou sa normálne hohl.. ale najprv dávaj pozor a zlahka a potom už budeš mať prax .. :D