zhuzupets

Čím naředit akrygel?

Ahoj, zkouším doma dělat umělé nehty. Používám akrygel, ale mám velké balení a použiji ho tak jednou týdně. Zdá se mi že nějak tuhne, i když ho před použitím pořádně promíchám, začíná dost houstnout. Může mi někdo poradit čím se dá mírně naředit? Jako začátečník budu vděčná za každou radu…děkuji

Odpovědi
honza19hk

je založený na akrylátové modifikaci–což znamená že ho naředíš stejným ředidlem jako na akrylátové barvy