Pokročilý

Čím nahradit alkohol? Ze zdrav. důvodů nesmím pít, ani Birell. Jak se mám tedy jinak odvázat a uvolnit?

..celkově v životě i ve společnosti. DĚKUJI!
Doplňuji:
?????????? ..každý není jako Vy.. jsou mezi námi i duševné choří a alkoholici.. takže děkuji za odpovědi !!!!!!!!!!! ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Mila Curiity . :-) Predstavte si , ze ja alkohol take nepiji ... tedy , krome obcasneho piva a vina ... vecer k prijemnemu posezeni , nebo jen tak na chut .. a ve spolecnosti jsem vzdy " stredem " .. Bavim tim mym priblblym humorem vsechny a bez alkoholu. !
V tom to rozhodne nebude. Je to to nejhorsi , co by jste mohla udelat .. zacit pit , aby jste byla " vesela ". Opilejsi zena, ale i muz .. no , nic pro me .. Ja opila nikdy v zivote nebyla . Myslim tak, ze bych musela zvracet ... nebo tak. -iv-

Další odpovědi:

Stříbrný

alkohol nermálně nebudete pít. Copak na uvolnění je alkohol? Odvažte se sportem prací, humorem...

Doplňuji:
Curiosity,
bohužel je to nemoc a musíte jít k lékaři a vyléčit. Páč normální a zdraví se obejdou bez této pomoci..(alkoholu)

Zlatý

To je otázka dne, týdne, měsíce!!!!!!!
Vstávej s dobrou náladou a úsměvem, sportuj, pilně pracuj- nebo se pilně uč, dobré výsledky ti přinesou uspokojení a pak už přijde i ta chvíle , kdy se spontánně odvážeš - protože jsi spokojen/a/ sama se sebou .
Doplňuji:
nechápu nějak doplnění tvé otázky

Bronzový

Já tedy k zábavě a uvolnění alkohol nepotřebuji. Vůbec nechápu proč by to bez nějakých "berliček" nešlo. Nebo snad lidé kteří nepijí se neumí bavit?

Zlatý

??????????????

Zlatý

Hledáš jiný nabuzovák? To ti máme poradit třeba kokain?
Bez alkoholu se dá žít úplně v pohodě, jen srábci a lidé bez vůle si jím dobrovolně ničí život. Viděla jsem v životě hodně trosek, které alkohol zničil a už nebylo cesty zpátky. Začíná to pár skleničkami a končí pitím Okeny - když to někdo neumí ukočírovat a démon zvítězí.
Najdi si společnost, ve které se nenasává, zábavu, která tě uspokojí. Mít vymytý mozek chlastem, s tím moc parády v životě nenaděláš.
Alkohol vůbec nepiji (ani můj muž) a bavím se v životě náramně dobře. Nemám alkohol ráda, ale mám ráda víno a hořké aperitivy. Existuje Carl Jung (vynikající dealkoholizovaná vína - hlavně Müller Thurgau), nealkoaperitivy od Campari (Crodino), San Bittér, Gingerino. Nealko sirupy Monin - na ty nedám dopustit - namícháš s nimi Virgin koktejly, které nemají chybu a můžeš si dávat do trumpety, kdy se ti zachce, aniž bys padala pod stůl.
Jde o to, jestli toužíš "jen" po chuti nebo po tom být mimo za každou cenu.

Bronzový

tak si zkuste udelat silny caj - hodne silny :) nebo tu mate pak ilegalni latky - ale to vam asi radit nesmim, tezko rict jestli by to nebyl trestny cin

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.