PetaKo

Čím likvidujete vši? Jsou lepší přípravky, nebo babské rady?

Odpovědi
catalina

Mám srovnání s oběma metodami, já to řešila babskými radami, příbuzná přípravky z lékárny. Zabralo oboje, mě to stálo pár korun, příbuznou asi 1500Kč. To naše fungovalo ale rychleji a lépe. Použila jsem alpu smíchanou se stolním olejem, třetinu alpy a zbytek olej, namatlat a nechat půl hodiny, potom vyčesat všivákem s hranatými zuby. Ten je důležitý, protože s kulatými zuby ty hnidy nevyčešete. Nevím už kolikrát jsem to aplikovala, ale mám dojem, že 3× po třech dnech.

Kepler

Já tedy nemám a nikdy jsem neměl potřebu likvidovat vši, ale myslím si že ty specializované přípravky budou účinnější. Nevím, neměl jsem možnost srovnat. V každém případě je snadnější likvidovat vši, než rusy nebo šváby.

dubraro

Přípravky. Myslím, že se to jmenuje Diffusil.

quentos

Osobní zkušenost nemám, ale vzpomínám-li si dobře na případ v rodině, tam nezabralo ani jedno. Muselo se jít dohola…