zjentek

Čím je dán tento fenomén?

…Bych ho potřeboval probrat s chlapama. Zdá se mi, že třeba před dvaceti lety se chlap otočil tak po jedný ženský z desíti. No a dnes se tentýž chlap otočí tak po devíti z desíti. Čím je to daný? Způsobuje tento fenomén především móda, která je dnes co do výběru skutečně pestrá a jak se k tomu vše zužuje a nosí upnuté… osobně si myslím, že je to dáno především tou módou. Bo čím jiným… Díky za názory. (;

Nejlepší odpověď
Kelt

Tam je toho více. Dříve sis všímal jen té ženské, dnes si stačíš všímat i okolí, jak na to reaguje. Dříve to chlapi nedávali tak najevo. A ber taky věk v úvahu. Když jsi to měl doma, nepotřeboval ses koukat na stejné zboží. Ale když už dnes můžeš jenom koukat, tak je třeba vybírat to, co se nabízí.

Další odpovědi
elkon

Je to subjektivní názor. Každý má estetické vidění jiné.

jáára

A ta desátá má na sobě elasťáky a chlupatý nohy…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.