Junoo

chytil mě ischias,co s tím mám dělat?

Děsně to bolí,už celá pravá noha,nejde to ležet,sedět a ani moc stát…dopr…e

Nejlepší odpověď
anonym

Na pohotovosti ti daji do te pr…e injekci a budes mit pokoj. -iv-

Další odpovědi
Valky

Postižení sedacího nervu je nepříjemná věc! Může trvat i déle, nežli dva měsíce a může dojít k zánětu nervů… Což bych neriskovala.. Dělejte si ledové zábaly – proti bolesti a zánětu, cvičte a protahujte ploténku a obratle, doporučuje se klid na lůžku s nejlépe velmi tvrdou matrací, jinak dát prkno pod matraci… Já si lehám na zem na chlupatý koberec, který máme před TV.
Opravdu nic jiného, nebo pak léky od lékaře… Pokud bude bolest přetrvávat dlouhodobě, asi se lékaři nevyhnete. :o(

anonym

Mezi velmi účinné léčby tohoto onemocnění patří především akupunktura, akupresura, hydroterapie a pak klasická léčba.

dělat? Teď hned, pokud to neni dlouhodobé bolení nebo neni časté, tak bych zůstal v klidu, dal si něco od bolesti apokusil se usnout, nebo dívat se na TV; filmy na DVD, apod. nedoporučiji

Zdroj: http://www.bel­tina.cz/onemoc­neni/ischias-postizeni-sedaciho-nervu/