Domča3503

Chybí mi kamarád a mám možnost to napravit. Poradíte, jak dál?

Ahoj :)
Je mi 14 a minulý rok sem měla nejlepšího kamaráda potom se stalo, že mi napsal, že se mu líbím, já byla v šoku a nic nenapsala. Od té doby tak něco málo prohodíme, ale chybí mi kámoš… Za pár dnů jedeme na lyžák a mám možnost to napravit, ale pokaždé když se mě na něco zeptá, tak ztuhnu a zapomenu myslet a mluvit… Potřebovala bych poradit, o čem se mám s ním začít bavit a jak začít znovu… Předem děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
Kepler

Řekni mu, že by sis ho ráda zachovala jako kamaráda. Jestli se pak na tebe nevykašle, tak tě asi má rád. No a do budoucna? Všechno může být, že jo?