ondra07

Otázka pro holky- slepovaný vztah. Co si o tom myslíte? Má to cenu?

Zkusím to rychle shrnout. Je to týden, co se se mnou přítelkyně rozešla, řekla, že už mě nemilovala a ty malé chyby, co jsem dělal, mezi které patří např.: nevšímavost, nelichocení, nelitování a takové maličkosti. Nikdy jsme se nehádali a vždy jsme spolu byli štastní, vydrželo to rok.

Teď je situace taková, že si dáváme pauzu, ale potom se začneme normálně bavit a budeme kamarádi. Já se chci napravit a během kamarádství jí dokázat, že jsem se změnil. Byl jsem dříve v pohodě, choval jsem se slušně a byla spokojená, ale posledních pár měsíců jsem se zhoršil v chování a ona se začla trápit. Problém je, že mi to neřekla vůbec.

Takže mě zajímá to, jestli by se do mě znova zamilovala po nějakém čase. Uvidí, že jsem se zlepšil ve všem, uvidí, že jsem fajn, stále se ji líbím a stále mě má ráda. Tak si myslím, že tu nějaké šance jsou. Každopádně ji to musím dokázat, že jsem v pohodě a že bychom spolu byli v budoucnu opět šťastní.

Co si o tom myslíte? Má to cenu? Četl jsem různé názory a ve více než 50% slepovaný vztah na podruhé šanci má, někdy je to i mnohem lepší, protože ti dva se poučí z těch chyb a začnou si sami sebe více vážit.

Jen to v tom kamarádství nechci přehánět. Musí být nějaké mez, kam můžu zajít.
Poraďte holky, jak to vidíte, co si smím dovolit, co nesmím, jak se mám chovat apod.

Děkuji
Doplňuji:
Nechci jinou holku, vím, co chci a vím, že slepované vztahy mají šanci. Vždyť plno párů kolem mě tohle řeší a stejně se vždy dají dohromady. Tak mi nepište blbosti, at si najdu jinou holku. Žádnou jinou nechci a chtít nebudu. Chci být kámoš od ex, což se stane.. a chci jí časem, třeba za půl roku získat zpět, protože mi na ni moc záleží. A je mi 18, skoro 19, takže vím, co chci a vím, co je láska. Tohle byl můj fakt opravdový, vážný vztah, nikdy jsem neměl lepší. Ta holka je o rok mladší, ale myslím, že si časem uvědomí, že nechce být sama.. a že se mnou může být štastná.

Nejlepší odpověď
carpediem

Ondro někdy právě to, že se s rozchodem vyrovnáš, může tu holku přilákat zpátky.

Pokud myslíš, že by ses měl napravit, tak se naprav, ale nedolízej, to je to nejhorší, co může kluk udělat, žádná holka nechce vlezdozadku:-(((

Buď v pohodě a třeba ji začneš scházet, třeba si něco uvědomí, ale nebuď zoufalec.

Další odpovědi
iceT

Ty už víš co je láska?V19?
Chaha,dovol abych se usmála nad tvou plamennou řečí…
Asi neznáš rčení Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš…

Nevěřím tomu,že více jak 50 % slepovaných vztahů funguje lépe než před rozbitím,stejně jako už nikdy nebude perfektní slepený hrníček.Jako může fungovat,ale bude mnohem,mnohem křehčí a stačí jeden neopatrný pohyb a je to.
Ty páry kolem tebe mají předpokládám zhruba stejný věk jako ty,proto se dávají zpátky dohromady,ale jen nevalné procento z nich má šanci vydržet déle,a stejně se mohou kdykoli rozejít a už nikdy se nedat dohromady.
Pauza?Podle mě je to jen odklad neodkladného,jen klamná naděje,že se vše v dobré obrátí.
Chceš-li s tou dívkou být kamarád,chovej se jako kamarád,nechtěj po ní sex ani nic podobného,to kamarádi nedělají,pomáhej jí,když bude potřebovat,ale to kamarádství a pomoc má taky své meze,taky se v dobré víře můžeš stát panáčkem pro všechno,jen ne tím,čím bys časem chtěl,tedy partnerem.
Bydlíte spolu?Předpoklá­dám,že ještě ne,teprve společné bydlení vás oba prověří,jestli do budoucna máte šanci nebo nebo ne.

gecco

Netuším, kde ses dobral takové statistiky – „ve více než 50% slepovaný vztah na podruhé šanci má“ – je to nesmysl… Nebo snad výmysl.
Jak už jsem ti psal – „Začni tím, že si najdeš jinou holku. Pak pokračuj tím, že nebudeš dělat ´staré chyby´ (neboj, uděláš zase jiné, nové – to už tak chodí).“
___
Předpokládám, že jsi (i ona) -teen – v tom věku opravdu nemá cenu vztahy lepit, ber vztah minulý jako zkušenost a na základě ní si vybuduj vztah nový.
Doplňuji:
Ad Doplnění: OK…
Zapiš si svůj dotaz (včetně doplnění) do ´deníčku´ a vzpomeň si za rok, dva…
Minimálně se usměješ…
😉

Hlada

Dobrý slovní průjem. Nic ve zlém. O své pravdě jsi přesvědčený, radit ti blbosti, jak píšeš, je zbytečné.

marci1

Jen velmi vzácně „slepovaný“ vztah vyjde. Zkus dělat „mrtvého brouka“. Pokud jí na Tobě bude opravdu záležet, třeba to vyjde. Raději ale počítej s tím, že pokud Ti řekla, že Tě už nemilovala, je konec. ☹ Ale zázraky se dějí ! 🙂
Doplňuji:
Lásku si nemůžeme vynutit, ani vyprosit. Buď je, nebo není.

Agneta

Ty musíš mít problémů, když se s tebou kvůli tomu rozešla…fakt nic pro mně:DD
A přestaň dělat „vlez do zadku“- jak uvádí carpediem:D
Nejlepší doporučení : Zkus to teď u jiné, když už ses zlepšil.
Mnohem horší doporučení : nech odplout trochu času, omluv se jí, odejdi a doufej.