jirka F

Chutná vám český salám když se upeče nebo vysmahne na kostičky nakrájený?

Já ho zatím nikdy nedělal.Protože od mamky když ještě byla na živu jsem slyšel že český salám je hnusný ale dnes ho dělám k obědu tak uvidím.

Odpovědi
marci1

Někdy na přání ostatních si usmažíme obalený český salám, nebo gothajský s bramborovou kaší.
😄

cappuccino

Pak napis, jak to chutnalo!

Filip84

Tobě je pět let, že když Ti někdo řekne, že něco není dobré, tak je to pravda, protože to řekla paní učitelka? 🙄🙈

Co to je „český salám“? Když si to hodím do Google, tak na mne vyskočí obrázky měkkého salámu ve stylu Lyoneru, ale taky salámy sušší, pomalu podobné Vysočině.

Jak se upeče salám? To ho hodíš na pekáč a strčíš do trouby? To bude grc, docela.

jirka F

Cappuccino: Ten český salám byl nakonec dobrý.

jirka F

FIlip84: Neodpovídej když otázku evidentně nechápeš.Český salám je salám který se normálně prodává tak si nech ti svoje pomluvy na mou osobu.Odpovídaš tady na webu kolikrát ti i pomalu není rozumět.

Filip84

JyrkaF🤪: Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava. Jemný Jeník jelena zjemní. Polní posel projel parním povozem polem skrz pláň plnou polen. Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka! 👌😂😂😂