luckykubrt

Chtěli byste být TO?

http://g.cz/si­tes/default/fi­les/styles/cla­nek_-_velke_foto_586x330/p­ublic/g/images/ma­gazin.atlas_.sk_­.jpg?itok=e1JEx­pny

Já za sebe chci zůstat mužem. Snad se to nestane, aby se ze mě stal TO. :D Dělají si z nás v EU srandu?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, zůstanu tím, kým jsem.

To „by jsem“ tedy nechtěl. Jednoho takového jsem měl možnost poznat a byl téměř nadlidský úkol udržet vážnou tvář.

Další odpovědi
ten který je

Jiná odpověď...

Chci být stále ten který je.;-)

dubraro

Ne, zůstanu tím, kým jsem.

Jsem muž a nebudu na tom na stará kolena nic měnit. Nicméně o své děti jsem se staral od chvíle kdy přišly z porodnice. Dceru jsem koupal už když měla 3 dny.

Kepler

Jiná odpověď...

Já jsem byl „TO“, i když sexuálně jsem vyhraněný hetero. Jistá úloha matky tady je a je neodmyslitelná. Na rozdíl od většiny zvířat své potomky milují i lidští samci a taky se umí o ně i postarat.

Arne1

Ne, zůstanu tím, kým jsem.

Jsem „TEN“ a tak to zůstane.

Jiří Bohumil

Jiná odpověď...

Ne že bych své děti, když byl malé, měl u prsu. Jak říká Kepler, byl jsem a jsem stále vyhraněný „hetero“. Ale pokud bylo nutno, staral jsem se o ně i choval je v náruči. Nevidím na tom nic nenormálního. Se sexuální orientací to nemá nic společného. Je to pouze otázka vztahu a citu.
A přesto, že jsou dnes už „krapet“ starší (přes 4-cet), mám k nim vztah stále stejný a když je potřeba, i dnes se je snažím „utěšovat“.:-)))

zjentek

Ano, chci být TO !

Co furt máte? Kdysi (před pravěkem) jsme prý byli TO, pak nás bůh nějak rozsek, rozťal, nebo co a bylo z nás ON a ONA a měli jsme po ptákách, někteří po kozách! Mimochodem, od tý doby se stále snažíme zpátky spojit, čím na dýl, tím líp a není to jednoduchý, není to jednocduchý, zvláště tedy pro ON. Tak proč nebejt zpátky TO a mít obojí- to i to? Mně by se to líbilo ;)

Kryšpín

Jiná odpověď...

Záleží co bude nařizovat říše Bruselská

mirekborek

Ne, zůstanu tím, kým jsem.

jirka F

Ne, zůstanu tím, kým jsem.

luckykubrt

Jak je vidět nikdo nechce být TO. Ale u EU už mně nic nepřekvapuje. Blázni dostali vycházky a dostali se do Evropského parlamentu. :D