Deli

Kdyby jste si měli vybrat, jakým zvířetem se na týden stanete, které by jste si vybrali?

Doplňuji:
Lidi, Vaše odpovědi jsou nádherné, nadchly mne!

Já, kdybych mohla, chtěla bych být srnou – volnost, svoboda, les a louky…
A ještě by mne lákala opice – ale ne v zoo, ale někde v pralese.

Děkuji Vám a kdo jste se nepřipojil včera, zkuste to ještě!

Nejlepší odpověď
arygnoc

hodně lidí jsou zvířata – což takhle, aby byly na týden lidmi?

Další odpovědi
fcoop

Velkým zvířetem,nejlépe na ministerstvu financí.

anonym

Většina páníčků v podobných anketách odpovídala, že nejraději jejich vlastním rodinným psem, který se má daleko lépe, než on sám a navíc od něj furt nikdo nic nechce.
P.S. Jeden americký satirik napsal krásnou povídku o nepatrné blešce, která se mimo jiné, dostane do lůna i té nejnedostupnější sexbomby.
Doplňuji:
Lidičky, všimněte si symbiózy projevů Deli, je laskavá, vlídná a mateřská. Vezměme si z ní příklad, kéž by tu bylo více podobného pochopení a něhy, hned bychom se tu cítili lépe.

salsa verde

chtěla bych být kosicí 🙂abych zjistila jestli jsou všichni kosáci stejní

www

Kočka, nebo také jiná kočkovitá šelma. Volná, nezávislá, chytrá, mrštná, nádherná atd. Jsem kočkomil 😁

Drap

Vlkem, líbí se mi jejich hyerarchie, celý sociální systém smečky , se zachováním dostatku svobody a idividuality atp.

anonym

Svým čoklíkem,proto abych se měla dobře.Ale láká mě být mouchou,čistě ze ženské zvědavosti.

ten který je

Chtěl bych být lesním ptáčkem.

lexx

opicí, houpat se bezestarostně na větvi, banány zdarma, fyzická kondice, dělat na lidi xichty…

hanulka11

já bych byla hadem , konečně bych týden ležela

baghira

Samozřejmě černý pardál, po indicku „baghira“ :D

dudu

Kosatkou.

nikeroska

Chtěla bych být prase, alespoň bych zjistila jak si žije bratr :D

anonym

Ničím, kdybych musel, tak orlem, abych mohl létat nad krásnou českou zemí.

anonym

Já bych chtěl být sviní.Vlastně ne ,tou už jsem.Tak tedy pořádným hřebcem! 😁

Lucijej

Asi bych si nejraději vybrala monarchu stěhovavého, abych si vyzkoušela jeho velký let z Kanady do Mexika…sice za týden bych nestihla celý, ale tak aspoň kousek :o)

http://www.li­deazeme.cz/cla­nek/let-monarchy

Terryle

Těžká otázka. Bije se ve mně sympatie pro kočky, jejich volnost a sympatickou lenivost (kočka většinu dne prospí :oD) s láskou k lítání a tudíž touha mít křídla…

Ale když nad tím tak přemýšlím, nejlepší by pro mě bylo být vosou. Sama sebe a svých kolegyň bych se nebála a ubylo by mi hroznejch leknutí a strachu… :oD

Lindra

Kdybych si měla vybrat ,tak vlčicí.Utekla bych do lesa a měla bych od všeho klid.Zdřímla bych si někde v noře ,běhala bych po lese.
To by byla paráda ,tolik svobody

VampGirl

Já bych chtěla být koněm. Děti by mě pořád mazlily, občas by mě někdo umyl. 🙂 A taky hrozně ráda běhám, tak bych se mohla pořádně rozeběhnout úplně naplno.

pokazdejinak

tohle mi nějak uniklo! :)

já jsem na kočky, takže za mě – tygřice, protože je to krásná a pruhovaná kočka ;) a nevadila by mi ani sova – líbila by se mi možnost prohlédnout si svět „nočním“ viděním :)

btw – protože je tu docela dost fanoušků Pratchetta – taky vám to připomnělo Zapůjčení?

Bublinnka

Chameleonem. Chtěla bych vědět, jaké to je dívat se každým okem zvlášť :)

taxio

souhlasím s Drap. Vlci jsou užasná svoření a jsou inteligentní.

eLx

Já bych chtěl bejt lumík.

Mišús_ik

Divoký kôň :)