Chtěla bych se zeptat jestli jde přírodně mé 13 dceři vyvolat menstruace(kvůli dovolené u moře za 8 dní).

Nejlepší odpověď
arygnoc

protože máte dovolenou, regulovat pochody v těle?
S prominutím, připadá mi to ujeté.
Vždyť menstruovat bude celý život (no celej ne), tak ať si zvyká, že „to“ někdy má, i když to nevyhovuje.
A koupat se dá i s tampóny, ne?
nebo tam snad bude souložit? (to snad ne, vždyť jej ji 13!)
Tak proč něco regulovat?

Další odpovědi
terry

Ve 13 letech bych periodu nevyvolávala. Asi bude lépe používat mini tampony, popř. menstruační kalíšek. Kalíšek sice není moc v povědomí, ale je to skvělá věc.

Ponytail

Přírodně znamená co?
Menstruaci vyvolá gynekolog nějakou injekcí. O jiném způsobu nevím.

anonym

Prirodne ne , ale gynekolozka da injekci , nebo spise predepise leky na oddaleni. O dceru mit strach nemusite , kdyz to neni kazdy mesic , neuskodi ji to . Na to ty pripravky jsou. A ja ji chapu , ze zrovna o dovolene nechce mit " starosti " . 🙂 -iv-
P.S. Jeste doplnim , ze synova pritelkyne si menstruaci oddaluje i o cely jeden mesic. Bala jsem o ni , ale kdyz jsem to rekla moji gynekolozce , ona mi odpovedela , ze to neni zadne rozhozeni v tele. Ze i hodne zen nema delohu , tudiz nemaji menstruaci a take zijou. 🙂 a ma letite pacientky , ktere si pravidelne oddaluji a pak v pohode otehotni. Naopak mi rekla , ze pribyva tech , ktere menstruuji jak maji a do jineho stavu neprijdou ani po nekolika letech. Proto pisu , poptejte se u sve gynekolozky. ta vam ma slova potvrdi. -iv-

pokazdejinak

jen vám chci napsat, že menstruační kalíšek rozhodně není vhodný pro dívku, která je ještě panna… mini tampon blánu neprotrhne
jinak s oddálením menstruace vám neporadím, já jsem si jí jen občas posunovala sama, ale to bylo antikoncepcí a se svolením doktora… takhle rychle před odjezdem už asi moc nevymyslíte