Avatar uživatele
anonym

Chtěla bych se zeptat jestli jde přírodně mé 13 dceři vyvolat menstruace(kvůli dovolené u moře za 8 dní).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4659 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

protože máte dovolenou, regulovat pochody v těle?
S prominutím, připadá mi to ujeté.
Vždyť menstruovat bude celý život (no celej ne), tak ať si zvyká, že „to“ někdy má, i když to nevyhovuje.
A koupat se dá i s tampóny, ne?
nebo tam snad bude souložit? (to snad ne, vždyť jej ji 13!)
Tak proč něco regulovat?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Ve 13 letech bych periodu nevyvolávala. Asi bude lépe používat mini tampony, popř. menstruační kalíšek. Kalíšek sice není moc v povědomí, ale je to skvělá věc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Přírodně znamená co?
Menstruaci vyvolá gynekolog nějakou injekcí. O jiném způsobu nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prirodne ne , ale gynekolozka da injekci , nebo spise predepise leky na oddaleni. O dceru mit strach nemusite , kdyz to neni kazdy mesic , neuskodi ji to . Na to ty pripravky jsou. A ja ji chapu , ze zrovna o dovolene nechce mit " starosti " . 🙂 -iv-
P.S. Jeste doplnim , ze synova pritelkyne si menstruaci oddaluje i o cely jeden mesic. Bala jsem o ni , ale kdyz jsem to rekla moji gynekolozce , ona mi odpovedela , ze to neni zadne rozhozeni v tele. Ze i hodne zen nema delohu , tudiz nemaji menstruaci a take zijou. 🙂 a ma letite pacientky , ktere si pravidelne oddaluji a pak v pohode otehotni. Naopak mi rekla , ze pribyva tech , ktere menstruuji jak maji a do jineho stavu neprijdou ani po nekolika letech. Proto pisu , poptejte se u sve gynekolozky. ta vam ma slova potvrdi. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

jen vám chci napsat, že menstruační kalíšek rozhodně není vhodný pro dívku, která je ještě panna… mini tampon blánu neprotrhne
jinak s oddálením menstruace vám neporadím, já jsem si jí jen občas posunovala sama, ale to bylo antikoncepcí a se svolením doktora… takhle rychle před odjezdem už asi moc nevymyslíte

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek