Packal

Jak vyvolat menstruaci?

Nevíte, jak vyvolat první menstruaci? Prosím, nepište odpovědi takového typu jako: Buď ráda, že si to ještě nedostala. Prostě počkej. Proč to chceš? Nechtěj to, je to nepříjemné… atd.

Já to prostě chci a je to moje věc, takže mi to prosím nerozmlouvejte.
Poradili byste mi tedy prosím nějaké „babské“ rady, jak ji poprvé vyvolat?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro začátek zkus navštívit psychiatra

Další odpovědi
ReHu

Já to prostě chci a .............­............
Uklidni se. Kdekdo chce něco, co nemůže mít hned.
Zajdi na gynekologii.
Jen tak TO nevyvoláš.Všechno chce svůj čas.

arygnoc

musíte počkať, ako sa rozhodne príroda.

urýchliť sa dospievanie dá iba hormonálnou liečbou, ktorá sa ale u detí a dospievajúcich praktizuje zcela výnimočne.
babské rady sú veľmi nebezpečné (a neúčinné), môžete si spackať i celý život.

;-Q

anonym

Já ti babskou radu nedám,protože jsem muž,ale zkus se chytit za hlavu oběma rukama a hodně na ní tlač z boků,ale musíš u oho řvát na celej barák,pak do minutu máš menstruaci!

anonym

Koupel ve vaně s horkou osolenou vodou.
Doplňuji:
(spotřeba cca 7 kg soli)

Hlada

Jestliže jsi zřejmě ještě nedospěla k ovulaci, nemůžeš nijak vyvolat menstruaci a to ani v tom případě, že to chceš a chceš a chceš.

anonym

Jde vyvolat podáním ženských pohlavních hormonů (v menší míře tabletkami, ve větší míře injekce), většinou se podává k zastavení nadměrného růstu (uzavřou se kosterní štěrbiny) a nebo z konkrétních zdravotních důvodů.

Doktor ti je ale stejně nepředepíše, pokud jediný důvod který máš, je ten, že jsi dementní p*ča, která si chce zahrávat se svým zdravím.

pizlicka

a ja chci velka prsa,a hotovo!vykouzlete mi je,a nedavejte rady,ze je mit nemuzu,protoze proste nevyrostou.a ja chci,a chci a chci.tak něco udelejte a hned!čteš se vůbec,jake nesmysli pises??